Blueface staví své sídlo na Airbnb za 2 500 $ za noc

Blueface nechává lidi bohatě žít ve svém skromném sídle za pár tisíc dolarů denně.

Podle zprávy od TMZ ve čtvrtek (12. listopadu) platí při pronájmu domu v Los Angeles jedna podmínka: žádné striptérské párty. Skutečná cena pronájmu prvního 2019 XXL Nováček Domov má 2 455 $ za noc.The Web Airbnb konstatuje, že v domě se může ubytovat maximálně 10 osob a má také tři ložnice, tři postele a dvě a půl koupelny. K dispozici je také vnitřní krb, venkovní bazén a vířivka.Kromě zakázaných večírků není dům vhodný pro kojence a není povoleno kouření ani domácí zvířata.

Kalifornský rodák koupil sídlo loni v březnu za 1 milion dolarů. Krátce po vyplacení v postýlce vyskočil Blueface na sociální média a sdílel novinky se svými fanoušky.„Mám 22, koupil jsem si svůj první největší dům v blokovém milionu, majitel domu není levné žít v Kalifornii, napsal na Instagram s emoji v peněžence. [I] nemohl bych to udělat [bez] @ wack100. Wack 100 je manažerem Blueface a spoluzakladatelem Cash Money West s Birdmanem, což je značka, pod kterou je rapper podepsán.

Toto sídlo se zdá být domovem, kde natáčel Blueface Blue Girls Club , jeho nová reality show v sociálních médiích inspirovaná sítí Oxygen network Bad Girls Club. Rhymerovu novou show můžete vidět na jeho stránce OnlyFans.

Přehlídka, která zahrnuje bojující ženy, twerking a další, byla propagována na stránce Instagramu Blueface.Blueface také odsoudil zvěsti, že je romanticky spojen se ženami v jeho reality show.

„S žádnou z těchto žen nemám žádné vztahy,“ napsal na IG příspěvek. „Účelem přehlídky je rozvíjet tyto ženy tím, že tam budou trpělivě a klidně cvičit temperamentní přístup. Nechám pak použít svou platformu jako druhou šanci pronásledovat tam sny, aniž bych se prodával, abych se uživil. Všichni jsme 1 rodina. Všichni mají minulost, jen chci změnit jejich budoucnost. “

Dodal: „Za tím není žádná masová produkce. Jsem vlastníkem duše za financováním umístění a aktivit. Nechtěl bych z těchto žen vydělat peníze z Onlyfans, ale přinejmenším bych rád vrátil to, co jsem vložil. Na konci dne jsem obchodní muž. “

Zájem o pronájem Blueface podložka? Podívejte se níže a podívejte se na náhled zámku.

Podívejte se na pohled zevnitř na Blueface's Los Angeles Mansion