Blueface, Polo G, Rico Nasty and More Choose Writing Rhymes or Freestyling: Watch

V dobře napsaném verši je síla a ve zručně vytvořeném freestylu je potenciál, přesto někteří rapperi nedělají obojí. Vědí, kde leží jejich specialita. Mluví někteří z oblíbených rapperů hip-hopu XXL o tom, zda dávají přednost volnému stylu nebo píší své verše.

2019 XXL Nováček Blueface potvrzuje, že píše všechny své pruhy předem. „Nedělám žádné volné jízdy,“ připouští. 'Nula. Všechno je napsáno, připraveno. Mohlo by to být jedno slovo, nebo bych mohl váš pruh vytvořit z ikonického pruhu do běžného pruhu. Jo, musím do toho baru dát celou řadu myšlenek, takže proto jsou moje tyče ikonické. “Nepříznivě, Rico Nasty další XXL Nováčka spolužačka vyjádřila své uznání oběma uměleckým formám a objasnila, že volný styl byl použit jako skokový bod pro koncept písně. 'Mám pocit, že vám freestyling může přinést nějaké podivné sračky, jako kdybych freestyloval první čtyři řádky, mohu z toho dostat koncept,' říká Rico. Dále říká, že normálně píše své rýmy, ale může a bude freestyle, zatímco je vysoká.Polo G v Chi-Town dává jasně najevo svůj postoj k psaní vs. freestylingu sdílením, že je spíše spisovatelem než svobodným textařem. „Pokaždé, když se dostanu do studia, musím psát své texty úplně ven a jen je číst z telefonu,“ prozrazuje.

Lil Keed, JayDaYoungan, YBN Všemohoucí Jay, Flipp Dinero a další také váží svůj tvůrčí proces, přičemž volí mezi psaním nebo volným stylem svých veršů.Níže se podívejte na své oblíbené rappery a jejich názory na pruhy pro freestyling a psaní.

Podívejte se na všechny XXL Nováček Cover od roku 2007