Birdman's Baby Moniker přišel od jeho matky, která ho při narození nepojmenovala

Pokud se podíváte na rapovou hru, zdá se, že každý rapper má ve svém názvu nějakým způsobem slovo „dítě“. Ale je tu jen jedno originální dítě a to je Birdman, který je Generální ředitel společnosti Cash Money Records .

Ve video rozhovoru s Power 106’s Nick Cannon ráno , zveřejněný ve středu (26. června), Birdman vysvětluje původ své dětské přezdívky. Během diskuse rapový magnát prozradil, že mu jeho přezdívku ve skutečnosti dala jeho matka.'Jen si myslím, že je to něco, s čím vyrostli.' V mém případě jsem se narodil bez jména, takže mi máma jako dítě říkala dítě, řekl Birdman Nickovi. Myslel jsem, že to je moje skutečné jméno. Ale sledovat je, jak malé děti dělají svou věc, to bylo hotové. “Jinde v rozhovoru Birdman uvažoval o dominanci Cash Money Records v rapu v polovině 90. let. Birdman řekl, že do hudební hry aplikoval svoji mentalitu podvodníka a běžel s ní.

V té době [lidé] říkali, že hip-hop umírá, uvedl Birdman. Postoupili jsme na jinou úroveň ... vzali jsme to hovno a utíkali s nimi. Měníme kulturu hustlin '.'Birdman se nyní vydává do filmového světa. Výkonný pracovník rapu spolupracoval s Nickem Cannonem na nezávislém filmu s názvem Ona Ball . Ve filmu, který se natáčel v Los Angeles, se také představili Chris Brown, DC Young Fly a bavič Cedric.

Birdman také hovořil o Cash Money West a jeho vlajkové lodi Blueface, která je hrdým členem 2019 XXL Třída prváka.

Sledujte rozhovor Birdmana na Nick Cannon ráno níže. Jeho komentáře k jeho přezdívce Baby přicházejí na hranici 2:20.20 z nejlepších self-produkoval hip-hopových alb všech dob