Birdman odhaluje záznamy o peněžních penězích, které od pánů jejich rapperů ročně vydělají až 30 milionů dolarů

Birdman nabídl vnitřní pohled na to, kolik peněz jeho nahrávací společnost, Záznamy o peněžních penězích vyrábí vlastnictvím různých umělců mistři.

Během rozhovoru o mediální osobnosti Walloův podcast, Kde je Wallo , 30. dubna, vedoucí záznamu v New Orleans vysvětluje, kolik těží ze svých současných a bývalých umělců Cash Money Records. hudební katalogy.nejlepší hip hopový umělec roku 2016

'Licencujeme hudbu,' prozradil Birdman. „Právě jsem začal nechat lidi ochutnat moje hovno. Takže jo, je to skupina způsobů, jak si můžete vydělat peníze se svými pány. Generujeme 20 [miliony] až 30 milionů $ ročně jen na našich pánech. 'V průběhu existence labelu byla podepsána řada rapperů do Cash Money Records, jako jsou Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake, Tyga a další. Wayne však oficiálně opustil štítek v roce 2018 poté, co urovnal soud s Cash Money zatímco Drizzy se v následujícím roce rozešli.

Několik rýmů v průběhu let nicméně volalo Baby pro jeho nesprávně zacházení s obchodními vztahy a smluvními dohodami.V roce 2017 byla údajně Cash Money Records žalována za zadržení zisků Drakea.

kdy se Kevin brány dostanou z vězení

Lil Wayne je také mezi rappery, kteří byli nespokojeni s labelem a na jednom místě měli velmi veřejný spor s Birdman a Cash Money Records kvůli zpoždění jeho Tha Carter V album .

Po několika datech vydání alba zpoždění pátého pokračování Weezyho Tha Carterová série Wayne v prosinci 2014 tweetoval: „Jsem vězeň a stejně tak i moje kreativita. Je mi to opravdu líto a neobviňuji vás, pokud máte dost čekání na mě a toto album. Ale thk u. 'Následující rok Lil Wayne žaloval Cash Money Records za 51 milionů dolarů a tvrdil, že štítek a jeho generální ředitel Birdman porušili jeho dohodu a dlužili Waynovi miliony dolarů za pozastavení vydání jeho alba.

V červnu 2018 došlo k osmimístnému vyrovnání mezi Weezy F. Baby a Cash Money Records. O několik měsíců později, 28. září 2018, Wayne upustil Tha Carter V . Ten stejný rok byl z labelu propuštěn také Lil Wayne.

Rick Ross dokonce v roce 2017 v písni „Idols Become Rivals“ uvedl údajné zacházení Baby s umělci Cash Money. „Katolické gramofonové společnosti, niggasové znásilňovaní, chlapec / Birdmanův kněz, sténají ve své synagoze,“ rapuje Rozay na diskursu.

Bez ohledu na historii Birdmana s jeho umělci mu to nezabránilo ve sdílení informací o tom, kolik z nich vydělává. Podívejte se na konverzaci níže. Dítě mluví o milionech, které vydělává na svých rapperech mistři kolem značky 7:40.

wu tang je pro význam dětí

Podívejte se na 10 rapperů, kteří si vzali uznání za úspěchy, které skutečně nezískali