Billboard Music Awards Play Post Malone je „Rockstar“, když DaBaby vyhrává cenu za jeho „Rockstar“ - Sledujte

DaBaby's 'Rocková hvězda' představovat Roddy Ricch vyhrál Top Rap Song na 2021 Billboard Music Awards , ale Rockstar od Post Malone hrál, když rapper v Severní Karolíně šel na pódium převzít cenu.

Ceny Billboard Music Awards byly vysílány živě v neděli večer (23. května) v LA Live v Los Angeles. DaBaby vyhrál ocenění Top Rap Song v tvrdé konkurenci, včetně 24kGoldn a nálady Ianna Diora, Cardi B a WAP Megan Thee Stallion, Megan Thee Stallion a Beyoncé Savage (Remix) a Jacka Harlowa Whats Poppin DaBaby, Tory Lanez a Lil Wayne. Když však DaBaby šel na pódium, aby přijal jeho cenu, dostal špatnou uvítací hudbu.Osoba za deskami hrající umělce hudba omylem hrála hitovou skladbu Post Malone z roku 2018 'Rockstar' s 21 Savage místo DaBaby vlastní nahrávka Rockstar s prodejem číslo jedna, představující Roddy Ricch , vydané v roce 2020.

2019 XXL Nováček chybu nezachytil, možná proto, že se hudba hrála pouze divákům doma, nebo byl příliš nadšený, než aby získal velkou výhru.

„Umět uhasit skladbu jako„ Rockstar “ na vrcholu pandemie a mít koule, aby odhodili album a šli kupředu a viděli, jak to dopadlo, a jděte na jedničku, “řekl DaBaby při přijímání jeho ceny. „Nejdelší číslo 1 na Billboard Hot 100 pro rok 2020. Není to nic menšího než požehnání. Říkám jen to, abych řekl, že nic z toho není možné bez Boha a mého týmu, člověče, vážím si všech. Jo, nejdůležitější je v neposlední řadě fanoušci a příznivci. „Protože pokud všichni nepřehrajete, hudba nebude slyšet. Vážím si vás všech. “DaBaby také získal cenu za nejlepší streamovanou píseň pro „Rockstar“.

Níže si můžete prohlédnout video z hudebního mixu.

Podívejte se, kolik bude stát verš od vašeho oblíbeného rappera

Nějaké odhady o dolarových částkách, než se podíváte?