Texty Big Shaq's Mans Not Hot použité v rozpravě britského politika o rozpočtu

Zdánlivě přes noc se britský komik Michael 'Big Shaq' Dapaah stal popkulturním fenoménem díky svému veselému filmu „Mans Not Hot“, který se stal virálním. Poslední známka této transformace přišla v podobě jednoho britského politika, který ve svém projevu upustil od Shaqových textů.

Ve věci Shaq, která byla bezprecedentním krokem, zástupkyně práce Fiona Onasanya vypracovala texty ze své populární písně během projevu o přidělení finančních prostředků na vzdělávání ve sněmovně.„V rozpočtu na vzdělávací systém nebyly žádné peníze navíc,“ říká ve videu. „To není tak jednoduché, jak říkat:„ dva plus dva jsou čtyři, mínus tři je jedna - rychlá matematika. “ Tato oznámení znamenají škrty ve skutečných podmínkách a potenciální pokračování náborové a retenční krize v našem vzdělávacím systému. “Pokud si vzpomenete, v úvodních pruzích hry „Mans Not Hot“, „Big Shaq plivne“, „Two plus two is four, minus one that's aposs's soss's three“, quick maths / Everyday man's's in the block, smoke trees
Uvidíš svou dívku v parku, ta dívka je uckers. “ Doufejme tedy, že tu zprávu dostanete a oceňujete vtip Onasanyi - i když si vyměnila čísla.

„Víte, že věci jsou vážné, když @FionaOnasanyaMP cituje texty #MansNotHot v debatě # Budget2017,“ tweetoval na Twitteru Onasanya jeden uživatel Twitteru. „Šťastné dny, někdo si toho všiml! # Budget2017, 'odpověděl Onasanya v odpovědi. Dope.Podívejte se na video z řeči Fiony Onasanyi níže a nahlédněte pod ni.

Zobrazit nová hudební vydání z prosince 2017