Bhad Bhabie získal první zlatou plaketu pro Hi Bich

Bhad Bhabie si užívala meteorický vzestup v roce 2017, když si vyzkoušela rap. Poté, co v září podepsal smlouvu s Atlantic Records, rapper, rozená Danielle Bregoli, upustil od alba „Hi Bich“, která od svého uvedení na YouTube vzala a nashromáždila přes 84 milionů zhlédnutí. Ve středu (28. Března) se konal Dr. Phil hvězda vryla svůj první zlatý plak pro „Ahoj Bich.“

Na vrcholu roku 2018 si dívka „Cash Me Ousside“ získala YBN Nahmir, Rich The Kid a Asian Doll pro populární „Hi Bich (Remix)“. Bhabie zamířil na Iggy Azalea aktualizovaným veršem.V pondělí (26. března) oslavila zajímavým způsobem své 15. narozeniny. Bregoli ve středu odpoledne zveřejnila klip na Instagram, kde si užívala narozeninový dort ze své nové zlaté plakety.'Tento dort je dobrý jako kurva.' Tato zlatá plaketa je docela v pohodě, “říká, zatímco utírá dort a obdivuje svůj nový dárek, který pro tuto příležitost nahradil jídlo.

Rapper „These Heaux“ se chystá příští měsíc (14. dubna) vyrazit na turné Bhanned In The USA s Asian Doll. V dalších zprávách se Bhad Bhabie také uchází o 2018 XXL Seznam nováčků , z nichž se právě otevřelo 10. hlasování.Podívejte se na video, které se může pochlubit nově vyraženou zlatou plaketou níže. Blahopřejeme Bhad Bhabie k výkonu.

Zobrazit nová hudební vydání z března 2018