Bhad Bhabie se téměř dostane do boje s osobností Instagramu Woah Vicky

Bhad Bhabie může být nyní rapper, ale 15letý umělec je stále o životě „cash me ousside“. Podle záběrů zveřejněných v neděli (15. dubna) došlo k úderům osobností Bhad Bhabie a Instagram Woah Vicky, když se oba nedávno setkali na veřejnosti.

Ve videu sdíleném na Instagramu je vidět, že Bhad Bhabie, rodným jménem Danielle Bregoli, je konfrontační s Vicky a vyzývá ji k boji. Ti dva pokračují v obchodování slov, když Bhad Bhabie řekne Vicky, aby si odložila tašku. Po nějakých dalších tam a zpět, Bregoli nakonec hodí úder, ale je omezen jejím bodyguardem.Devětiletá rapperka Lil Tay, kterou lze během videa vidět po boku Vicky, také pořídila snímek na Bhad Bhabie na Instagramu a napsala: „Jak jí bylo 15 a ve stejné výšce jako já. Mám vliv na to, že tě bije, mami, a ona hází údery zezadu. “I když není jisté, jak k boji přišlo, po incidentu zveřejnila Bhad Bhabie zprávu na svém Instagram Story a napsala: „Dis the only time I’m gonna talk about this cuz my management won't let me to associate wit nikdo to není šuká s mými penězi. “

Podle Bhad Bhabie, Vicky se objevil v boji se snaží natočit incident pro pohledy. „Neobjevujte se, když se mě snažíte natočit, abych získal výhled,“ napsala. 'Neměl jsem prasknout motykou dhat jako, ale cokoli.' Je to vtip. Posouvat se. Prohlídka vyprodána. Do prdele ano biches. 'Hovězí maso mezi těmito dvěma sahá až do a reakční video Bhad Bhabie vytvořil v říjnu k Vickyho strašně rasistické písni „Ching Chong“. Ti dva pak hádal se během hovoru FaceTime kde Vicky řekla, že zbije Bhad Bhabie.

lil wayne potřebuji šek

Další pro Bhad Bhabie, rapperka nedávno odstartovala její Bhanned na turné po USA a bude pokračovat v představení až do 14. června, kdy dokončí trek v Los Angeles.

Podívejte se na záběry z boje níže.hadbhadbhabie přes Instagram

Zobrazit nová hudební vydání z dubna 2018