Bhad Bhabie a Lil Yachty spolupracují na videu Flip Flops inspirovaném 50. lety

Bhad Bhabie, známá také jako Danielle Bregoli nebo „Cash Me Ousside Girl“, je zpět se svým hudebním videem pro „Gucci Flip Flops“ a ve vizuálních prostředcích jí pomůže Lil Yachty a herec David Spade.

Video inspirované padesátými léty začíná černobíle, protože Bhad Bhabie sedí v obývacím pokoji se svou rodinou a sleduje své barevné video na retro televizi. Explicitní texty písně transformují verzi Bhad Bhabie z 50. let na její moderní já, k velké opovržení rodičů.Yachty se poté objeví na stejném televizním přijímači, takže jeho texty jsou všem nepříjemné. Ale než Lil Boat dokončí svůj verš, zazvoní zvonek u dveří a venku je mlékař, kterého hraje Spade. 'Jo, děvko, musíš mít špatný dům,' říká Bhabie herci. „Do prdele, co máš na? S tvým ošklivým zadkem mléko, snažíš se mě otrávit a hovno. “Bhad Bhabie a Spade měli v minulosti své vlastní problémy ze skutečného života. V roce 2017 herec zveřejnil svoji fotografii s Bregoli v restauraci a zastřelil umělce „I Got It“ a napsal: „Bohužel přestala být slavná 5 minut před tím, než byla pořízena.“ Bhad Bhabie nakonec vystřelila a řekla, že si myslela, že číšník byl Spade.

Podle TMZ Od té doby oba pokračovali v komunikaci a Bregoli sáhl po Spadeovi po roli v hudebním videu.Bhad Bhabie je v současné době uprostřed svého turné Bhanned na turné po USA. Trek odstartoval 14. dubna v Santa Ana v Kalifornii a rapper „Hi Bich“ bude cestovat i do 14. června, kdy se bude konat v Los Angeles.

Podívejte se níže na video „Gucci Flip Flops“.

Zobrazit nová hudební vydání z května 2018