Právníci říkají, že Beyonce používá hlas zpěvačky Messy Myy v její formaci písně

Začátkem letošního roku podal panství zesnulého Anthonyho Barreho, populárnějšího pod přezdívkou osobnost YouTube / rap, Messy Mya, žalobu na Beyoncé ve výši 20 milionů dolarů za použití části hlasu zesnulého rappera pro její hit Limonáda singl, „Formace.“ Jde o to, že Bey do toho nejde.

Podle lidí na TMZ , právníci královny Bey tvrdí, že hlasový vzorek, který použila - v celkové délce pouhých šest sekund - byl tak malý, že Barreův majetek si nezaslouží náhradu. Právníci Beyoncé považují použití Barreho vokálu za „rozumné a oprávněné“.Dotyčný vzorek pochází z videa, jak Barre mluví se ženou na ulici a říká jí: „To se mi líbí.“ Tento vzorek se používá ve formaci. Barre, který byl známý svými pobuřujícími videi z YouTube, byl zastřelen v New Orleans před sedmi lety a po vydání „Formation“ zhruba před rokem a půl jeho názory na YouTube exponenciálně vzrostly.Nelze říci, zda soud koupí pohledávku Beyoncé, či nikoli, ale nezdá se tak pravděpodobné, že by tento případ brzy zmizel. Musíme jen počkat, až zjistíme, co se stane dál.

Podívejte se níže na původní video s hlasem Barre. Podívejte se na okamžik, kdy se ve videu pod ním objeví jeho hlas ve formaci.Zobrazit nová hudební vydání pro září 2017