Baton Rouge Rapper Da Real Gee Money Shot and Killed

Na Baton Rouge, hip-hopovou scénu La., Znovu zasáhla tragédie. Uplynulou neděli (10. září) byl 22letý Garrett Burton - populárněji známý pod svým rapovým jménem Da Real Gee Money - nalezen mrtvý poté, co byl zastřelen ve svém městě.

Podle policejního mluvčího Sgt byl rapper prohlášen za mrtvého poté, co byl v 1:30 zastřelen na bloku Baton Rouge v Dallas Drive v roce 1900. Don Coppola. Advokát hlásil zprávu ve stejný den. Policie dosud nezjistila žádné podezřelé.V době jeho smrti byl Gee Money rapperem na vzestupu a na začátku tohoto roku jsme si ho vybrali jako jednoho z 12 rapperů Baton Rouge, které byste měli znát. V rozhovoru s The Advocate hovořil aktivista Arthur 'Silky Slim' Reed trochu o padlém rapperovi, s nímž se v minulosti několikrát setkal.'Je smutné vidět tak mladého, živého jedince (život) tak krátce zkráceného,' řekl tehdy Reed. 'Modlím se jen za jeho rodinu a za to, že jeho život zachrání život někoho jiného na stejné cestě.'

Smrt Da Real Gee Money přichází necelých šest měsíců po vraždě rapperky Zoe Really ze Baton Rouge, která byla zastřelen v dubnu . Ve větším měřítku jsou Gee Money a Realla součástí seznamu několika rapperů zavražděných v roce 2017. Atlantský rapper Young Mazi byl zavražděn minulý měsíc a vůdce Pivot Gang DinnerWithJohn byl v únoru ubodán k smrti. Můžeme jen doufat, že seznam nebude dále růst.Podívejte se na novinový reportáž o smrti Da Real Gee Money níže.

Zobrazit nová hudební vydání pro září 2017