V novém videu se objevily závěrečné momenty Bankrolla Fresha před jeho smrtí

Poté, co bylo minulý měsíc oficiálně ukončeno vyšetřování smrti Bankrolla Fresha, vynořily se nové záběry z posledních okamžiků před jeho zabitím.

V úterý (17. července), zpravodajský kanál v Atlantě 11Živé sdílel zhruba dvouminutový klip o hádce mezi rapperem a No Plug, který byl zjevně katalyzátorem toho, že byl Bankroll Fresh zastřelen 4. března 2016. V krátkém videu je vidět rappera No Plug, jak kráčí do atlantského Street Execs Studio. Bankroll ho rychle postaví a propukne boj. Ani jeden z mužů neměl v té době zbraně, ale několik dalších mužů přítomných na místě činu bylo údajně ozbrojeno.Minuty po hádce se muži odlepili od scény pomocí Dodge Charger, aby se vrátili se střelnými zbraněmi. Bankroll se s nimi setkává venku s puškou SKS, zatímco je podporován svým doprovodem, který si také nechává vytáhnout zbraně. Bankroll vystřelí první výstřel směrem k vozidlu a muži v nabíječce se mu pomstou rozbijí sklo na předních dveřích. V tomto bodě se úřady domnívají, že Bankroll utrpěl kulku do pravého boku.Dále jen ‚M.O.B. ‚rapper je později viděn prováděn z nahrávacího studia, aby byl převezen do místní nemocnice. Bankroll zemřel na následky zranění jen o několik hodin později.

V roce 2017 bylo vydáno pouze poslední minutu sledovacího videa ve snaze shromáždit, co způsobilo střelbu. Ve světle nových záznamů policie dospěla k závěru, že Bankroll byl zabit jako akt sebeobrany, a případ od té doby uzavřela.Níže se podívejte na trýznivé záběry toho, co se stalo před smrtí Bankrolla Fresha.

Zobrazit nová hudební vydání pro červenec 2018