Azealia Banks vstupuje na modely Jhonni Blaze a Cyn Santana na Instagramu

Azealia Banks znovu osvětluje sociální média viscerálními komentáři a modelkám Jhonni Blaze a Cyn Santana jsou v jejích nitkách.

Není jasné, kde to celé začalo, ale věci se zhoršily, když Blaze zveřejnil obrázek Banks s bojovými hranami. Titulně označila fotografii: „Potřebujete obrovské objetí. Tolik jsem se změnil a jsem v šťastné mysli. Ale tato dívka je vždycky naštvaná. Kde je vaše album ??? Netlač na mě, protože jsem blízko okraje. Jsi tak hezký, ale stejně jako mi řekli, že pokud nezměním svůj postoj, bude to ošklivé. “



Nebo samozřejmě Banks odmítl nechat úhlednou řeč sklouznout a zatleskal zpět do komentářů. „Ten obrázek je starý čtyři roky. Kdo jsi zase? ' napsala. „Ach, máš pravdu, ty jsi ten bláznivý nos s podivným nosem. Další uvolněná kočička v 10 $ spandexu. Rozumím, “odpověděla.



Tím se nápor nezastavil. „Ahoj, jmenuji se Jhonni Blaze a mám přetrvávající kvasinkové infekce. Přihlaste se prosím na můj gofundme.com/johhnyblazeyeast, abyste věnovali peníze na nákup Monistatu, “dodali Banks.

Blazeův bývalý Love N Hip Hop co-star Cyn Santana také získala podnikání od Banks v příspěvku Instagram (níže).



Když si lidé uvědomí, podobně jako 50 Cent, je Azealia Banks rozhodně tou akcí v sociálních médiích. Pojďte tvrdě, nebo nepřijďte vůbec.

Podívejte se na 20 skvělých alb od rapperek za ta léta