Ayo a Teo vezmou svůj Billboard Hot 100 Hit Rolex na video

Pokud jste toho o nováčcích Ayo & Teo nikdy neslyšeli, brzy toho budete mít dost. Atlanta duo dělá vlny se svým singlem „Rolex“, který aktuálně sedí u č. 30 na Billboard Hot 100 a má přes 85 milionů streamů Na youtube. Nyní vypustí video pro bzučivou stopu.

V klipu zaměřeném na DAPS dostanou oba rappeři taneční pohyby Chrisa Breezyho, kteří předvádějí své dovednosti sami při houpání svých vlastních chirurgických masek. V jiných scénách se mláďata poprsí, zatímco jejich posádka pomáhá při otočení.„Chci jen Rollie, Rollie, Rollie s rančem / Už jsem dostal nějakého návrháře, který by mi držel kalhoty / Chci jen trochu ledu na zápěstí, takže vypadám lépe, když tancuji / Už se díváte? v tom vás uvedeme do transu, “rapují na refrénu singlu, který produkují BL $$ D a BackPack Miller.Video obsahuje portrét od Ushera, který předtím klepnul na duo, aby se objevil ve svém vizuálu „No Limit“.

Ayo & Teo vystoupí na nadcházejícím 2017 BET Experience příští měsíc v Los Angeles. Mezi další, kteří přijdou na pódium, patří Gucci Mane, A $ AP Rocky, Migos, Lil Yachty, Dave East, DJ Khaled, Snoop Dogg, Wiz Khalifa, Young Thug, Playboi Carti, The Game, Young M.A, YG, Amine a další.Podívejte se na video „Rolex“ společnosti Ayo & Teo níže.

Fanoušci jmenují rappery, o kterých si myslí, že letos vybuchnou