ASAP Rocky a Under Armour's Shoe se v nadcházejících týdnech znovu vydají

Minulý pátek oslavil A $ AP Rocky vydání své tenisky AWGE x Under Armour SRLo s nenapodobitelným čtyřpodlažním zážitkem v jeho rodném městě Harlem a nadšenou oslavou, ke které se připojili jeho přátelé a někteří z nejlepších hip hopů - včetně A $ AP Twelvy, A $ AP Ferg a Jaden Smith. Ačkoli se bota vyprodala, naštěstí pro fanoušky, bude brzy doplněna.

Součástí dvoudílné akce byla maloobchodní prodejna otevřená od 16:00 do 20:00. Tisíce fanoušků čekali v řadě v Harlemu na pořízení limitované edice tenisky, která byla na akci exkluzivně k dispozici. Pouze 500 celkem párů (250 z každé barevné cesty) bylo k dispozici ke koupi. V prvním patře prostoru byli návštěvníci ponořeni do inspirace za Rockyho kolaborativní botu, včetně možnosti být jen pár kroků od ikonických bruslařů a celebrit.jsem na nové úrovni

V návaznosti na maloobchodní prodej se k A $ AP přidali přátelé celebrit, aby oslavili pokles s řadou známých DJů na rave party.Rocky a Under Armour se první kolabová bota vyprodala několik minut po otevření vyskakovacího okna, ale podle Pretty Flacko a UA se další páry siluet v příštích týdnech znovu objeví V brnění webová stránka. Zůstaňte naladěni a získejte další podrobnosti o vydání další řady bot Rocky's SRLo.

seznam skladeb jeezy trap or die 3

Podívejte se níže na fotky z tenisky Under Armour x Rocky.