ASAP Rocky Tony Tone Video: Sledujte rapperskou plavbu po New Yorku

Poté, co minulý měsíc upustil od svého hudebního videa „Gunz N Butter“, se A $ AP Rocky vrací s novým žárem. Ve čtvrtek (13. prosince) vydal Rocky své hudební video „Tony Tone“.

Ve čtyřminutovém klipu, který režíroval Hidiji Films pro AWGE, zasáhl Rocky ulice New Yorku. Vizuál začíná oslavou narozenin a končí Pretty Flacko plavbou městskou částí New Yorku při jízdě na kole. Video končí zápletkou: výstřely.Na trati produkované Finatik N Zac a Hectorem Delgadem předvádí Rocky svůj stabilní tok v tvrdém rytmu.„Lidé si opravdu myslí, že jsem kretén, říkám cokoli / Po pravdě, říkám jen to, co si opravdu myslím to je sexuální obtěžování, “rapuje.

'Tony Tone' je třetí skladba od Rockyho Testování album, které pokleslo v květnu. 15kolébové LP zahrnuje vystoupení Frank Ocean, Lauryn Hill, French Montana, Playboi Carti, Smooky Margielaa, Kodak Black, Kid Cudi a další.Kromě vydávání nových vizuálů se harlemský rytíř nezpomalil. Vydá se na pódium svého turné Injured Generation Tour, které začne 8. ledna. Cesta po 18 městech zasáhne města včetně Los Angeles, Chicaga, Atlanty a dalších.

Podívejte se na trippy nové video A $ AP Rocky pro 'Tony Tone' níže.

Podívejte se na hip-hopové písně, které se staly jedničkou na Billboard Hot 100 v roce 2018