ASAP Rocky říká, že poděkoval prezidentu Trumpovi po propuštění švédské věznice

V loňském roce strávil A $ AP Rocky trýznivý měsíční stint ve švédském vězení kvůli obviněním z napadení. Ale díky svým fanouškům, kteří zahájili petici požadující jeho svobodu, a pomoci Bílého domu, byl harlemský rytíř nakonec propuštěn z vězení.

V rozhovoru pro Power 105.1 Snídaňový klub který byl zveřejněn v pátek (17. ledna), Rocky řekl, že si vážil podpory Bílého domu, když byl zavřený. Po svém propuštění dokonce poděkoval telefonicky prezidentu Donaldovi Trumpovi za pomoc.'Mluvil jsem s [Trumpem], abych jim poděkoval,' řekl. Nesouhlasím se všemi politickými sračkami, které vůbec dělá, ale jsem vděčný za všechny, kteří mě tam podporovali (švédské vězení). “Rocky však připustil, že když se Trump začal zapojovat do své právní situace ve Švédsku, měl trochu strach, že se z vězení nedostane.

Takže jsem opravdu ve Švédsku a myslím na všechny ty politické sračky, myslel jsem si, že to moji situaci ještě zhorší, ale přesto jsem byl vděčný. Nechám to jen sto, uvedl. Poté dodal: „Bez ohledu na politické sračky jsem to udržoval srdečně a velmi zdvořile, protože jsem byl vděčný.“V loňském roce, kdy Testování rapper byl ve švédském vězení, prezident Trump údajně poslal prezidentského vyslance pro rukojmí, aby se zúčastnil jeho soudu. Vyslanec Robert C. O’Brien byl během soudního řízení v soudní síni, ale nic neřekl. Prezident mě požádal, abych sem přišel a podpořil tyto americké občany, řekl pan O’Brien The New York Times po jednání. Budu tady, dokud nepřijdou domů.

Trump navíc na svém twitterovém účtu tweetoval podporu Rockyho a kupodivu bylo jméno rappera zmíněno během slyšení obžaloby pro POTUS v listopadu.

Můžete sledovat rozhovor s A $ AP Rocky Snídaňový klub níže. Rychle vpřed na 38minutovou značku, abyste ho slyšeli diskutovat o poděkování Donaldu Trumpovi za pomoc.Podívejte se na 50 nejlepších hip-hopových projektů roku 2019