ASAP Rocky and Crew údajně útočí na muže na ulici: Zpráva

Vypadá to, že A $ AP Rocky se mohl v zahraničí dostat do nějakých problémů.

V pondělí (1. července), TMZ zveřejnil video toho, co se zdá být harlemským rapperem a jeho posádkou, jak útočí na muže na ulici ve Stockholmu ve Švédsku. V první části klipu vidíte, jak se Rocky zapojuje do rozhovoru s několika muži mimo restauraci Max. Zřejmě alespoň jeden ze dvou mužů obvinil Na. Dlouho. Poslední. A $ AP umělec rozbití sluchátek a oba se ho údajně ptali, zda je chce vyměnit.odstranil 21 divochů jeho tetování

Svědci říkají TMZ, že oba mladí muži začali sledovat Rockyho a vyhrožovali zavoláním policie přes rozbitá sluchátka. Někdo pomáhal při překládání hádky mezi oběma stranami a Rocky údajně trval na tom, aby ho muži a jeho posádka nesledovali. Tehdy jiná žena přerušila rozhovor a tvrdila, že jeden ze dvou mužů, kteří se k Rockymu přiblížili kvůli sluchátkům, ji chytil za zadek dříve, a podle svědků, v tu chvíli začal Rocky a jeho posádka útok.Video jasně ukazuje, jak Rocky odhodil jednoho z mužů na zem, zatímco jeho posádka se vrhla dovnitř a dodávala pěsti a kopy do těla dané osoby. Podle zdrojů Rocky a jeho tým opustili scénu, přičemž jeden z mužů srazil na zem. Záchranáři a policie se později dostavili a vzali výpovědi svědků na místě.

Od této chvíle úřady ve Stockholmu vyšetřují různé hádky, ke kterým došlo v neděli v noci, ale nemají žádné informace o údajném útoku Rockyho a jeho posádky na muže na videu.Níže vidíte záběry z boje. XXL požádal tým A $ AP Rocky o komentář.

Roy bar da 59 bar zkouška 4

Přečtěte si 10 divokých příběhů, které se odehrály během hip-hopových turné