ASAP Ferg již není součástí ASAP Mob, říká ASAP Illz

A $ AP Ferg byl odstraněn z A $ AP Mob, podle zakládajícího člena skupiny.

V pondělí (31. srpna) A $ AP Illz, zakládající člen A $ AP Mob, obvinil 31letého rappera chovaného v Harlemu z krádeže nápadů a tvrdil Ferg Příslušnost k Mob skončila. Ve vláknu příspěvků zaslaných do příběhu společnosti Illz na Instagramu mezi včerejškem a dneškem (1. září) člen Mob rozbil probíhající situaci mezi sebou a Fergem, který nedávno upustil od své nové písně „Move Ya Hips“ představující Nicki Minaj Madeintyo.'Ferg už NENÍ MNOHO líto, kluci,' začal Illz a sdílel svůj postoj Ferg se svými 196 000 následovníky Instagramu. 'Ten nigga vyhořel, písničky hloupý smetí, pane hymno, se nemohou napravit.'Illz pak jde dále se svou myšlenkou a obviní Ferga, že mu ukradl nápady. „Niggové se musí pokusit vybrat váš mozek a krást, aby nebyli loajální a skuteční,“ napsal.

tři šest mafie sippin na nějaké sizzurp

Po přečtení informací o přetrvávajících problémech mezi Fergem a Illzem se ozval jeden fanoušek a napsal Illzovi svůj IG příběh. Illz poté zveřejnil snímek obrazovky výměny ve svém IG příběhu. „Pokud jste příznivcem davu od prvního dne, uvidíte, že Ferg lowkey se stal hadem & # x1F64A; tohle neznám překvapení, “napsal fanoušek.Illz také sdílel snímek obrazovky konverzace textových zpráv mezi ním a Fergem. V úvodní části textu, která neobsahuje datum, ale předpokládá se, že pochází ze začátku letošního roku, se zdá, že Ferg požádal Illze o jeho názor na skladbu, ke které Illz přátelsky sdílí své myšlenky. V únoru letošního roku poslal Ferg Illzovi poznámku k narozeninám. Dnes se pak Fergovi zobrazuje textová zpráva Illz, Call me, Stop playing with me and I don’t play with u. Illz odpovídá v sérii textů: Nigga u hrál sám sebe, Fuck off my line a Fuck je u textin pro.

rappery se jménem

A $ AP Bari se také vyjádřil k problémům s Fergem a A $ AP Mobem a k tomu, zda Ferg zůstane v Mobu či nikoli. 'Řekl, co řekl,' napsal Bari v příspěvku na Instagram, když hovořil o Illzových tvrzeních, že Ferg již nebyl součástí A $ AP Mob. '@asvpillz začal ASAP, pokud to nebyl on, nebyl by žádný ASAP Mob, takže & # x1F64C; & # x1F3FE; ASAP Illz. '

A $ AP Mob, skupina se sídlem v New Yorku, byla založena v roce 2006 koncem A $ AP Yams, Illz a Bari. A $ AP Rocky a Ferg byli do skupiny přidáni v roce 2007. Ačkoli Yams, Illz a Bari jsou často uznáváni za založení kolektivu, Bari připisuje Illzovi, že je strojcem této operace.Vzhledem k tomu, že Illz oznámil, že rapper „Plain Jane“ již nebude součástí skupiny, musí Ferg ještě oficiálně změnit své jméno nebo vypovědět svůj členský status.

lhh hollywood sezóna 3 epizoda 9

Illz je modelka a designérka z New Yorku. V rozhovoru z roku 2014 , hovořil o svém vztahu s posádkou. „Moji bratři A $ AP, všichni se navzájem ovlivňujeme,“ řekl. „Je to plus, být součástí této skupiny. Nechtěl bych nás ani nazvat skupinou. Vlastně jsme parta rockových hvězd. Všichni nerapujeme. Lidé prostě chtějí být součástí kultury. Miluji to.'

XXL požádal zástupce společnosti A $ AP Ferg o komentář k této záležitosti. Podívejte se níže na příspěvky na Instagramu A $ AP Illz.

Podívejte se na příspěvky příběhu Instagramu A $ AP Illz o tom, že A $ AP Ferg již není součástí A $ AP Mob