Jsou PartyNextDoor a Kehlani zase spolu?

Aktualizace:

Odpověděla už Kehlaniho bývalá Kyrie Irvingová na obrázek PND? Přesvědčte se sami níže.snoop dogg nhl all star game

Původní příběh:PartyNextDoor mohl právě odhalit svůj bývalý plamen, zpěvačku R&B Kehlani, že se k němu vrátil s jedním jednoduchým obrázkem. `` Po všech jejích shenaniganech stále dostala zpěvačku r & b zpět do mé postele, '' napsal PND na Instagram s obrázkem levé ruky Kehlani, která ukazovala její slavnou `` Woke ''; tetování dnes (28. března).

Bylo to v lednu tohoto roku, kdy zpěvačka The Way veřejně potvrdila, že chodila s ostrahou Cleveland Cavaliers Kyrie Irvingovou. Poté, co Kehlani projevila náklonnost online i na veřejnosti, otevřela vztah ke svému krycímu příběhu ILY Magazine .Jsem zamilovaný? Ne, ne, ne, ne, ne. [Smích] Je velmi brzy, řekl Kehlani magistovi začátkem února. Rozhodně mě velmi těší. Vzal jsem to den za dnem a užívám si každý kousek. Myslím, že se snažím příliš nevzrušovat nebo se příliš zbláznit do humbuku všeho ... Jen se snažím být pravidelný a růst s ním jako s člověkem. “

první rodina hip hopového obsazení

Zdá se však, že líbánková fáze vztahu brzy skončila, protože minulý týden se na internetu začaly šířit zvěsti, že se Kehlani a Kyrie rozešli kvůli dramatu s matkou Kyrieiných dětí. Právě včas, aby ji PND odhalil. Mezitím jako její jméno trendy online , potetovaná zpěvačka oblasti Bay odstranila svůj účet Instagram. Tušit?

šanci, aby rapper šel mláďata

Tento nový vývoj v páru nízkých a nízkých cen R & B přichází také jen týden poté, co PND upustil od svého nejnovějšího singlu s Drakeem, „Pojď se podívat.“Během jejího 2015 titulního příběhu s FADER , Kehlani krátce promluvila o svém milostném vztahu s zpěvákem OVO a řekla: Ať už jsem ve vztahu nebo ne, nikdy nechci, aby to bylo středem toho, co dělám a čeho se snažím dosáhnout ... Raději se soustředím na sebe.

Myslíte si, že se jedná o nízký úder PND nebo jen sklouznutí na Kelaniho straně?

Podívejte se na 20 skvělých alb od rapperek za ta léta