Pracují Dr. Dre, Eminem a Kendrick Lamar na nové hudbě společně?

Spekuluje se, že Dr. Dre, Eminem a Kendrick Lamar možná společně pracují na nové hudbě.

Buzz začal, když producent, který získal cenu Grammy a častý spolupracovník Dre Fredwreck, ve středu (28. dubna) zveřejnil fotografii na Twitteru spolu s Dre, Em a K-Dot. Fredwreck jednoduše označil fotografii: „Beats n Rhymes & # x1F399; #shady #aftermath, 'což lze považovat za odkaz na to, že on a Dre dělají rytmy a Shady a Kendrick jsou MC.xxl newman 2014 - chance the rapper freestyle

V pátek (30. dubna) však bývalý umělec Death Row Records a člen Slaughterhouse Kxng Crooked zveřejnil stejnou zprávu z fotografie na Twitteru. 'Beats & Rhymes,' napsal, bez obrázku.To stačilo na to, aby se fanoušci dostali do šílenství. V sobotu (1. května) začala být fotka na Twitteru populární a fanoušci předpokládali, že Dre, Em a Kendrick pracují na nové hudbě. 'Takže dostáváme album Dr. Dre s možným Kendrickem Lamarem a Eminemem na stejné stopě ???? Řekněme, že tomu tak není, “předpokládala jedna osoba na Twitteru.

„Pokud Kendrick a Eminem budou spolupracovat na novém albu Dr. Dre, mohu zemřít na štěstí,“ komentoval další člověk.Eminem a Kendrick Lamar poprvé spolupracovali na skladbě „Love Game“, která byla uvedena na albu Shady z roku 2013, The Marshall Mathers LP 2 . Nový collab by nebyl příliš přitažlivý. Kolují o tom spekulace Kendrick Lamar možná 7. května upustí od svého dlouho očekávaného nového alba poté, co generální ředitel společnosti Top Dawg Entertainment Anthony 'Top Dawg' Tiffith zveřejnil tajemný příspěvek na sociálních médiích. Dr. Dre se také říká, že pracuje na novém albu, které navazuje na rok 2015 Compton , se zprávami, které vycházejí Eminem na projektu pracoval s ikonickým producentem .

Podívejte se níže na Twitter reakce lidí spekulujících o nové hudbě od Dr. Dre, Eminema a Kendricka Lamara.

Podívejte se, kolik dní to bylo od té doby, co Kendrick Lamar, J. Cole, Travis Scott a další upustili od alba