AraabMuzik stahuje novou zvukovou sadu „Electronic Dream“

Producent / DJ na ostrově Rhode Island AraabMuzik uzavřel nové partnerství a přidal se ke kariéře, která zahrnuje produkci pro Dipset a účinkování na festivalovém okruhu EDM. Tvůrce beatů odhaluje své nové Elektronický sen Sound Kit, inspirovaný jeho stejnojmenným albem.

S laskavým svolením LicenseLounge.com Nová sada AraabMuzika má 118 zvuků a ukázek inspirovaných jeho albem Elektronický sen , vše si vybral sám producent. S jeho výběrem podpisu v nástrahách, kopech, hi-kloboucích a dalších bude mít každý, kdo obdivuje jeho zvuk, bezkonkurenční přístup. Sdílí také nové video, kde sestavuje rytmus s názvem „Royalty“.Když už mluvíme o Dipsetu, posádka Harlemu toho má na cestě spoustu. V listopadu 2017 uspořádali v New Yorku dvojí show s A $ AP Mob a ohlásili připravované EP a dokument. Pokud jde o letošní rok, Camon se objevil v novém filmu Dame Dash Honor Up . Set se letos představí také na Roots Picnic.Cam & ron a Jim Jones právě pustili klip z reklamy na Jimův nový mixtape, Zbytečný talent . V klipu hrají dva celoživotní přátelé basketbal jeden na jednoho a hry jsou trochu rozbité. Tato hra je stále agresivnější, dokud do parku nevejde nejmenovaný muž. Jim tvrdí, že ten chlap je v pohodě, ale Cam se postará o to, aby ho poplácal. Budeme muset zjistit, co se stane, když poklesne celý klip.

Podívejte se na produkční video AraabMuzik pro 'Royalty' níže a zkopírujte jeho novou zvukovou sadu na LicenseLounge.com.Podívejte se na hip-hopové hudební festivaly 2018, které musíte vidět