Ar-Ab odsouzen na 45 let vězení za obchodování s drogami - zpráva

Filadelfskému rapperovi Ar-Abovi předal svůj osud pensylvánský soudce, který ho tento týden odsoudil na 45 let vězení za údajné zapojení do ringu pro obchodování s drogami.

Podle zprávy od Philadelphia Inquirer ve čtvrtek (15. dubna) byl 38letý rým, rodák Abdul West, potrestán téměř pětiletým trestem poté, co byl v roce 2019 uznán vinným za to, že z jeho labelu Original Block Hustlaz (OBH) udělal drogový kruh, který údajně zahrnoval alespoň jednu vraždu.Prokurátoři v případu to tvrdili Arab byl zapojen do vraždy Roberta Johnsona, domnělého drogového rivala v roce 2017, a pokusil se před soudem vypovídat alespoň jednoho člena z Johnsonovy rodiny. Podle soudních dokumentů získaných od XXL v pátek (16. dubna) podal okresní soudce USA Michael Baylson návrh zakazující jakákoli „prohlášení oběti nebo živá svědectví týkající se smrti Roberta Johnsona“.Tazatel konstatuje, že soudce zopakoval, že údajné spojení Ar-Ab s Johnsonovou smrtí nebylo při rapperově rozsudku zohledněno. Nebyly to ani jeho texty, které se často zaměřují na obchodování s drogami a život na ulici.

Místo toho soudce Baylson údajně uvedl, že Ar-Abův 45letý trest je způsoben jeho „asociálním chováním“. Soudce byl citován slovy: „Mohli jste být hrdinou, místo zločince. Ale stal se z vás drogový dealer. Rozhodli jste se. Proto jste potrestáni. “Zatímco u soudu, státní zástupci údajně tvrdili, že texty Ar-Abovy byly víc než jen hudba, byly to přiznání zločinů, ke kterým došlo. Prokurátoři také tvrdili, že texty údajně nalezené v rapperově telefonu byly napsány čtyři dny po Johnsonově smrti. Texty údajně zněly: „Budu mít strach z celého města / Postavím se domů / Zavolám Tazovi a řeknu mu / Přineste mi hlavu nigga dat,“ přivázal Ar k vraždě. Dontez Taz Stewart, člen posádky Ar-Ab, se přiznal k vraždě Johnsona.

U soudu učinil další prohlášení americký asistent právníka Everett R. Witherell o textech Ar-Ab. 'To nebyl případ proti gangsta rapu,' řekl Witherell. 'Pan. West dal jasně najevo nejen ve svých textech, ale i ve svých sociálních médiích, že by se ho lidé měli bát a jeho ochoty uchýlit se k násilí. ““

Rapper údajně udržoval svou nevinu, pokud jde o smrt Roberta Johnsona během jeho soudního vystoupení.Během soudu údajně Ar-Ab oslovil soud a řekl: „Soud, agenti FBI a státní zástupci nerozumí mé kultuře. Nerapujeme o květinách a duhách. Jsme gangsta rapperi. Rapujeme o tom, kde jsme vyrostli. Takže rapujeme o obchodování s drogami. Rapujeme o násilí. “

V úterý (13. dubna), pouhé dva dny před soudem, zveřejnil Ar-Ab prostřednictvím Instagramu prohlášení, ve kterém krátce hovořil o svých plánech odvolat se proti jeho případu. „Týden odsouzení ... neočekávejte od nich žádnou shovívavost ... ale hned budu na odvolání,“ zní titulek.

Asi před dvěma lety byl Ar-Ab shledán vinným ze spiknutí, distribuce regulované látky a držení za účelem distribuce kontrolované látky. Podle tiskové zprávy Úřadu státního zástupce USA z roku 2018 - kdy byl rapper první látkou, byly těmito látkami kokain (pět kilogramů), crack (280 gramů nebo více), metamfetamin (50 gramů nebo více) a heroin (více než 100 gramů) účtováno. Když byl Ar-Ab v listopadu 2019 odsouzen, čelil nejméně 15 letům za mřížemi.

Obhájci Ar-Abova Jamaal Blanding, Jameel Hickson, Richard Chase Hoover, Dontez Stewart, Amir Boyer, Daryl Baker, Hans Gadson a Dennis Harmon byli zasaženi obviněním včetně držení za účelem distribuce kokainu, metamfetaminu, cracku a heroinu, distribuce metamfetamin a nezákonné držení střelné zbraně již v roce 2018.

Rovněž tvrdili, že Original Block Hustlaz nebyl prstenem obchodu s drogami a místo toho legitimní nahrávací společností.

Ar-Ab si nejprve udělal jméno díky svému spojení s kolegou Philly rapperem Cassidym a byl spojen s Cass '; případ nedobrovolného zabití v roce 2005. Ar také v minulosti bojoval s Meek Mill, ale dva později opravili ploty a rozmačkali jejich hovězí maso . V roce 2016 podepsala Ar-Ab smlouvu s Cash Money Records.

XXL se obrátil na filadelfské soudy s žádostí o vyjádření k této záležitosti.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem