Údajný střelec v turné autobusu Lil Wayne je příležitostí k řešení

Muž obviněný ze zastřelení zájezdového autobusu Lil Wayne v roce 2015 přijal dohodu o prosbě.

Podle dokumentů získaných od XXL v úterý (11. srpna) se Jimmy Carlton Winfrey, který má údajně vazby na Young Thug jako svého bývalého manažera turné, přiznal ke dvěma bodům porušení zákona o terorismu a prevenci na ulici Street Gang. V rámci Winfreyovy dohody nechal zamítnout dalších 25 obvinění, včetně čtyř případů porušení zákona o vyděračech ovlivněných a zkažených organizacích (zákon RICO), desítky případů zvýšeného napadení a jednoho počtu držení střelné zbraně během spáchání zločin.Winfrey byl podle jeho právníka Stevena Sadowa odsouzen k sedmi letům vězení, za které bude dostávat čas, za který bude sloužit. Zpočátku mu hrozilo 20 let vězení. Podle dnešní zprávy TMZ právník Winfrey říká, že zatím nebude propuštěn kvůli nesouvisejícím nevyřízeným rozkazům. Byl uvězněn pět let.Sadow, který potvrdil, že Winfrey přijal dohodu o prosbě, to řekl XXL ve svém prohlášení ráno, „Jimmy Winfrey se rozhodl vznést Alfordovu vinu ke dvěma obviněním, protože to bylo v jeho nejlepším zájmu. Vždy si zachovával svou nevinu, což mu umožnilo ukončit případ trestem odpykaného času, což znamená, že případ skončil, když vstoupil do námitky. Nemá žádnou podmínku. Případ skončil. “

Po střelbě se Winfrey 2. června 2015 stal gruzínskou policií Cobb County. V té době policie uvedla, že se snaží zvýšit své postavení člena gangu Bloods tím, že bude střílet na konkurenčního rapového umělce.Měsíce před, v dubnu 2015, byl zastřelen Wayneův turistický autobus, když opustil své vystoupení v klubu Compound Nightclub v Atlantě. Zprávy tvrdí, že před natáčením se objevila vášnivá hádka mezi rodákem z New Orleans a členy publika na jeho show. Bezpečnostní opatření zasáhlo, odstranilo výtržníky z místa konání a po představení také poskytlo Weezymu další ochranu.

Svědci spatřili podezřelé, kteří odjížděli ve dvou bílých vozidlech, ale jejich zprávy o tom, co viděli, nebyly příliš podrobné. Atlanská policejní mluvčí Elizabeth Espyová v té době uvedla, že tato vozidla mohla být automobilem ve stylu Corvette a SUV. Nebyla hlášena žádná zranění.

Mladý Thug, který hovořil s Lil Waynem za pokus pojmenovat své album Carter 6 , což je série alb, od které Weezy upadá od roku 2004, byla vzdálena necelé dvě hodiny na vystoupení v Baton Rouge v La. Během účinkování na Southern University byl Thugger vypískán a bylo slyšet někoho, kdo řekl: „Hollygrove, nigga. Weezy! ' Hollygrove je čtvrť New Orleans, ze které Wayne pochází. Thug nakonec pojmenoval album Barter 6 namísto.Young Thug spolu s Birdmanem byli jmenováni jako spoluspiklenci v obžalobě pro případ. Winfrey údajně tvrdil, že do natáčení byl zapojen generální ředitel společnosti Cash Money Records v důsledku smluvního sporu mezi Birdmanem a Waynem. Birdman však popřel jakékoli zapojení do incidentu.

Řidič autobusu Alan Lewis, který na začátku letošního roku tvrdil, že Young Thug a Birdman uzavřely obchody v případě, že existují ohromné ​​důkazy o jejich obvinění, se očekává, že od Winfrey obdrží restituci 100 000 dolarů.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem