Alex Trebek zachycuje Drakův Jumpman Verse na filmu „Jeopardy!“

Zdá se Ohrožení! spisovatelé ve středu večer (26. října) něco chystali, protože dlouholetý hostitel Alex Trebek citoval texty kanadského kolegy a rapoval o logech Robitussina a Michaela Jordana. V kategorii „Hudební akty“ použila stopa 200 $, jak je vidět výše, text od Jakemana od Drakea a Future, který správně odpověděl soutěžícímu jménem George, odpověď na úsměv na tváři u mrtvého čtení .

„Myslím, že jsem vynechal jednoho„ Jumpmana “; tam, “řekl Trebek později.Hip-hop byl zdrojem inspirace pro tuto show, sbírka otázek, která čerpala z hip-hopových osobností nebo historie, uvedená v galerii níže. Začátkem tohoto měsíce upustila Trebek od jedné soutěžící, která řekla, že má ráda „nerdcore hip-hop“, což vysvětluje subžánr jako ten, kde self-identifikace nerdů mluví o videohrách, sci-fi a těžké době, kdy mají schůzku. 'Jinými slovy poražení,' řekne Trebek ve chvilce, což dokazuje, že je jedním z těch nejskutečnějších, kteří zbyli.

V květnu, během hostování Sobotní noční život Drake objevil se v parodii „Black Jeopardy“ jako dredovaný kanadský soutěžící jménem Jared, což znamená, že Drizzyho tím, že provedl skutečnou herní show, Ohrožení! život přišel celý kruh. Teď jen kdyby Pohledy rapper může dostat na epizodu Celebrity Jeopardy! a rapovat po boku Trebka. Nahlédněte do rapperova momentu hostitele „Jumpman“ ve videu výše.

28 Inspirováno hip-hopem Ohrožení! Otázky týkající se vašich oblíbených rapperů