Herec, který hrál Suge Knight ve filmu Straight Outta Compton zatčen za útok

{h1}

V roce 2015 R. Marcos Taylor ztvárnil Suge Knightovou ve filmu, který se stal hitem Straight Outta Compton, ale vypadá to, že si mimo film mohl vzít některé kontroverzní rysy bývalého generálního ředitele Death Row. Herec byl minulý týden (15. května) zatčen za údajné napadení ostrahy v Miami na Floridě.

Podle Miami Herald Taylor visel ve vestibulu letoviska Sunny Isles Beach, když si obul nohy na nějaký nábytek místa konání. Zprávy říkají, že 40letý herec byl údajně požádán, aby si ochranka složil nohy, ale když to neudělal, požádal strážník hotel, aby zavolal policii. Taylor údajně strčil ostrahu, a když se policie objevila, tvrdila, že ho vidí, jak oběť zvedá a srazí na zem. Taylor byl zatčen a obviněn z přestupkové baterie a poté, co byl převezen do vězení Miami-Dade, byla jeho kauce údajně stanovena na 1 500 $.Vypadá to, že herec je nyní z vězení, jak Taylor tweetoval v reakci na tuto zprávu a potvrdil, že byl obviněn z přestupku poté, co se objevily zprávy o incidentu.„Ahoj, slyšel jsem, že jsem zbil ochranku. Policie to však rozhodla jako přestupek. Lol. GodBless :) #BabyDriver v kinech 28. června :) 'napsal Richard.

Skutečný Suge Knight v současné době sedí za mřížemi a čeká na soud pro obvinění z vraždy poté, co v roce 2015 údajně přeběhl dva lidi na scéně filmu N.W.A.Doufejme, že Taylor dokáže tento případ napravit, aniž by nasměroval další kontroverzní rysy bývalého hudebního manažera. Podívejte se na novinový klip k incidentu níže.

133 rapperů spuštěných nahrávacích štítků z minulosti i současnosti