Herec Jussie Smollett si po nedávném útoku říká Gay Tupac

Herec Jussie Smollett nedávno přežil strašný útok v Chicagu, který na něj upřel všechny oči. Život v brutálním útoku opustil Říše umělec cítící se jako rapper, který také skvěle přežil pokus o svůj život, Tupac Shakur.

Smollett vystoupil poprvé od rasově nabitého útoku během vystoupení na Troubadour v Los Angeles v sobotu večer (2. února). Během přestávky v akci si vzal nějaký čas na objasnění několika věcí týkajících se jeho útoku.„Byl jsem pohmožděný, ale žebra mi nepraskla. Nebyli zlomení. Okamžitě jsem šel k lékaři, “řekl. 'Nebyl jsem hospitalizován.' Oba moji lékaři v LA a Chicagu mě očistili od výkonu, ale zjevně řekli, že se o to postarám, a především jsem se bránil. Jsem gay Tupac. “Jak již bylo dříve oznámeno, Smollett byl údajně napaden dvěma muži, kteří v úterý (29. ledna) křičeli rasové a homofobní nadávky. Po útoku muži nalili na herce „neznámou chemickou látku“ a před útěkem pěšky mu dali kolem krku tenký provaz. Policie se na útok dívá jako na zločin z nenávisti.

V návaznosti na incident nabídla herci řadu přání rapper, včetně 50 Cent, T.I. a Meek Mill.Podívejte se na představení Smolletta v L.A., kde prohlašuje, že je gay Tupac Shakur níže.

Přečtěte si 10 divokých příběhů, které se odehrály během hip-hopových turné