Ace Hood se otevírá o smrti své dcery

Ace Hood Hladovění mixtape dnes (30. března) upustil a rodák z Floridy pokračuje v odhalování svého osobního stylu vyprávění příběhů na projektu.

Hood říká XXLMag.com, že zápasil s myšlenkou rapovat o ztrátě své kojenecké dcery v písni „Halucinace“, ale nakonec se rozhodl, že je čas promluvit o jeho bolesti.To je můj jediný způsob, jak se skutečně vydat, Hood, který seděl ve studiích We The Best, řekl o své hudbě. To se vrací ke mně a říká se, že tato hudba je ještě více ... Tato hudba je můj útěk. Proto to pro mě tolik znamená. Do prdele, co jsem dal. Všechno, co jsem do této hudby vložil, má smysl. Tyto typy záznamů jsou důvodem, proč lidé milují moji hudbu. Bylo to těžké. Je pro mě těžké dostat se do kabiny a předložit to, co se děje v mém osobním životě, není to snadné, člověče. To je jen můj způsob uvolnění. Způsob, jakým vím, jak to uvolnit. Uvedení mé zprávy do něčeho jako „halucinace“.milostní a hip hopoví atlantští rappeři
K úmrtí jeho dítěte došlo nedávno, takže Ace stále truchlí, ale hudba mu sloužila jako východisko, aby mu pomohla vyrovnat se s jeho truchlením.

je kirk franklin a plies bratři

Určitě to udělal svým způsobem, prozradil. Musel jsem se zaměstnávat, abych se pokusil… Stále je to čerstvé v mé mysli. Jsem křesťan, člověče. Vyrostl jsem s rodinou a byl jsem tak vychován. Vím, jak se s těmito typy věcí vyrovnat. Vím, že Bůh dělá všechno z nějakého důvodu. Opravdu tomu věřím. Kdybych nevěřil, že budu zacházet s věcmi jinak, než jsem to udělal já. Všechno má svůj důvod. Jak říkají: „jste na lepším místě.“

To jsou věci, o kterých si myslím, že jim fanoušci nebo lidé opravdu nerozumí, dodal. Nevědí, co ve své mysli skutečně prožíváte. Jednu věc mohu říci, pokud uslyšíte nějaké hovno Ace Hooda, bude to stoprocentně skutečné. Autentický. - Shaheem Reid ( @ShaheemReid )