8 z nejšikovnějších písní hip-hopu o sexu

Promluvme si o sexu.

Od počátků hip-hopu se téma často dostalo do rapové hudby, a protože se sex prodává, je stále horkým tématem, které si často najde cestu k rapovým textům. Kvůli machismu, který je v žánru zakořeněný, si rapperi většinou vyhrazují chlubit se veškerým bezdůvodným sexem, který mají, a tím, jak jsou za to hodni.I když se to zdá být většinou, existuje několik umělců, kteří jsou ochotni udržovat to funky ohledně jejich skutků smilstva, včetně nelichotivých časů, které neudělaly škrt na jejich seznamu největších hitů. Jak všichni víme, sex nemusí vždy vypadat jako smyslné scény ve filmech s hodnocením R. Může se pohybovat od dobrého, špatného, ​​ošklivého a všeho mezi tím.Většina sexuálních rapových písní vypráví jiný příběh. Intimní rapové melodie jako LL Cool J’s Doin ‘It, Gucci Mane’s Freaky Gurl nebo situace popsaná v refrénu Trillville's Some Cut (a to je sugestivní postel vroucí instrumentální nástroj) ukazují jednu stránku věci, ale jen velmi málo umělců se ponoří hlouběji.

V průběhu let se objevili někteří rapperové jako J. Cole, Nas, Camron, Kanye West a ochotnější vyprávět veselý příběh o sexuálním setkání nebo podat varovný příběh, který je zároveň odhalující, zábavný a zábavný některé případy plné nostalgie. Přesto hladké a zdvořilé to nejsou.XXL zaokrouhlí některé z nejšikovnějších rapových písní o sexu.

 • 'Wet Dreamz'

  J. Cole

  Jak mnozí dokážou, „poprvé“ je trapně jako peklo. Jste nervózní, hádáte sami sebe. Je to přinejmenším zážitek měnící život. Jermaine Cole rapuje o ztrátě panenství na tomto fiktivním, šarmantně trapném 2014 Forest Hills Drive dráha.

 • ‚Ranní dřevo '

  88 kláves

  Stává se to nám všem, lidi. Probudíte se z dobrého nočního odpočinku, jen abyste našli Sgt. Klobása stojí v pozoru. Co má rapper dělat? 88-Keys vytyčuje scénář této veselé skladby z jeho konceptuálního alba, Adamova smrt . • ‚Jen jsem měl sex '

  Lonely Island Díky Akon

  I když to poprvé může být extrémně trapné, poznání po hře, že jste se obrazně stali mužem (nebo ženou), může být vzrušující zkušeností a možná stojí za to povědět to některým přátelům. Nebo pokud jste LI a Akon, bezostyšně to oznamujete světu.

 • 'Remember the Times'

  V

  Nas, mistr vypravěče, poeticky vypovídá o svých nesčetných činech soužití, od desetníků po dvojky, pozoruhodné až zapomenutelné. Nejnepříjemnější je anatomický slovník („Pokoušela se jíst moje výkaly“), který Nasty Nas upouští.

 • 'On Fire Tonight'

  Cam'ron

  Nechráněný sex má důsledky a jeden z nich zahrnuje potenciální zachycení více než jen pocitů. Flee vysvětlí smutnou pravdu o tom, co se mu stalo na jeho STD PSA.

 • 'Oslava'

  Kanye West

  Yeezy rapuje o jednom z nejpodivnějších rozhovorů o ptácích a včelách s jeho tehdy nenarozeným synem prostřednictvím jeho Pozdní registrace dráha.

  „A slibuji, že moje dítě bude dobře obdařeno / Jako jeho otec / A řekni mu, že tvoje máma byla mastná / Vzhlédl ke mně a řekl:„ Tati, to je důvod, proč jsi mě měl? “ Ano! Cvičili jsme / „Až jednoho dne poprsí prdel obalem / víš co? Jsi moje oblíbená nehoda '

  Můžete říci zjizvený na celý život?

 • ‚Zasáhl jsem to jako první '

  Ray J Díky Bobbymu Brackinsovi

  Ray J uspořádá drobnou párty a podprahově se chlubí povlečením Kanyeho manželky Kim Kardashian před ním. Gratulujeme? Píseň, její pixelová kresba a video (doplněné o Kimovu podobu) je dospělou verzí „Na-na, na-na, boo-boo!“

 • ‚Dr. Knockboot '

  V

  Esco se stává praktickým lékařem při získávání kalhotek a vykládá dávky a nedělá, pokud jde o zasažení kůže. Jsme si docela jistí, že tito Nejsou generálním chirurgem schváleni.

Přečtěte si 10 divokých příběhů, které se odehrály během hip-hopových turné

mladý kriminálník - slizová sezóna 2