7krát hip-hopové Gone Gospel

Dlouho před Chance The Rapper a Kanye West přemýšleli o svém vztahu s Bohem ve svých rýmech - a podpořili je tamburíny, varhanami a jejich oduševnělými příslušnými sbory - hip-hop měl docela melodické pouto s mužem nahoře, jeho synem a Duch svatý.

Používání gospelové hudby a vlivů v hip-hopu sahá do počátku 90. let, kdy MC Hammer rapoval o síle modlitby, a v posledních letech koncepčními alby, jako je The Game’s 2012 Jesus Piece . Dnes nahrazují Auto-Tune gospelové sbory, Kirk Franklin se objevuje na více tratích než většina a umělci jako Rick Ross, Towkio, Nas a J. Cole ve svých písních využívali buď mocné kazatele, nebo těžké gospelové doprovody - ano, rapperovy vazby na Otce nejsou jen jejich tetováním Jediný Bůh mě může soudit.kdy eminem vytvoří nové album

Dokonce i Snoop Dogg se chystá odhodit několik svatých barů. Minulý měsíc rapový veterán promluvil s dobrými lidmi v The Pharmacy v Beats 1 Radio a dal svým fanouškům vědět, že vždy bylo jeho srdcem upustit od gospelového alba. Prostě jsem se k tomu nedostal, protože vždycky podnikám gangsta nebo dělám nebo dělám tohle. Ale cítil jsem se, jako by mi to bylo příliš dlouho na srdci. Musím to udělat hned.Hip-hop je experimentálnější, než kdy byl, a spolu s mumble rapem se svatá hudba trefně dostala do popředí hip-hopu a zdá se, že tu zůstane. Čtěte dále jako XXL zdůrazňuje sedmkrát, že hip-hopové hvězdy začlenily zvuk evangelia do svých těl práce.

 • Kanye West

  Lze s jistotou říci, že Kanye West hrál podstatnou roli v šíření náboženského hnutí po celé hip-hopové kultuře. Říkáme tomu gospelové album, na které se hodně nadává, Život Pabla vydal dostatek singlů pro každé čtvrtletí roku 2016, ačkoli jeho společné úsilí Ultralight Beam s Chance The Rapper zůstává oblíbeným fanouškem pro jeho poetickou chválu a produkci. Certifikované platinové album nám ukazuje sváteční stránku ‚Ye, které jsme nebyli svědky od jeho singlu Jesus Walks, který získal cenu Grammy. • MC kladivo

  V roce 1990 vyšlo MC Hammer se singlem stejně pevným jako U Can't Touch This. Ten rok se rytmický hip-hopový umělec přesunul na novou melodii s Pray, přičemž si udělal čas, aby ukázal, jak je vděčný za svou krátkou, i když vlivnou hudební kariéru. MC Hammer, podporovaný temperamentními tanečníky, zpěváky a ukázkou z Prince’s When Doves Cry, byl jedním z prvních na tomto seznamu, který do hip-hopové scény vtlačil texty a vokály inspirované evangeliem.

 • Saigon

  Faith Evans vede hip-hopové evangelium v ​​Saigonově klapce, inspirativní skladbě skladeb 70. let, skladateli Lamontovi Dozierovi. Na trati rapper plivá o síle U-N-I-T-Y a o tom, jak velký muž nikdy nezvede své následovníky v tomto rapovém provedení kazatelského kázání.

 • Alchymista

  Před třemi lety se producenti Alchemist a Budgie spojili, aby vytvořili Dobrá kniha , exkluzivní kolektiv vázaný na kůži zabalený tak, aby vypadal jako posvátný text, na který má vliv. Představujeme Action Bronson, Blu a Domo Genesis - kteří plivou na G Code - Dobrá kniha je plný ukázek ze sedmdesátých let a spousty sborových vokálů, které zvětšují Muža nahoře a dokazují, že Ďábel je ve skutečnosti muthafuckinův lhář.  kolik váží Rick Ross
 • Nate Dogg

  V roce 1994 vydal pozdní Nate Dogg videoklip k filmu One More Day, sólové skladbě děkující Bohu za to, že mu dal dalších 24 hodin, doplněnou kapelou vězňů, kteří používali nástroje hrané během baptistické bohoslužby. Krátce před předčasným odchodem se Nate Dogg rozhodl zaměřit na gospelovou hudbu a různé sborové skupiny. Hip-hopová zpěvačka vyrostla v kostele, odklonila se od žánru a vytvořila sbor evangelia jménem InNate Praise, který po své smrti pokračoval v několika poctách věnovaných hudebníkovi z Long Beach v Kalifornii.

  j cole cesta k návratu domů epizoda 4
 • Šance na rappera

  Tentokrát loni Chance The Rapper klesl Omalovánky , jeho vysoce ceněný mixtape silně nabitý evangelijní instrumentací a vlivy. Otevření projektu s mocným dětským sborem v Chicagu - a Kanyem - Chance jim neustále předával mikrofon na několika tratích, kdysi neobvyklých na hip-hopové platformě. Během slavnostního udílení cen Grammy 2017 přednesl trojnásobný vítěz průlomové představení How Great and All We Got s Kirkem Franklinem, Tamelou Mannovou a samozřejmě Chanceovou sestřenicí Nicole, což dokazuje, že náboženství není v hip-hopu tabu a nepochybně připravuje cestu pro více rapových umělců, aby učinili totéž.

 • Běžný

  Vědomý rapper a neomylně pyšný Christian je známý tím, že je v souladu se svou duchovní stránkou, takže není divu, když pro svou hudbu bere podněty od sborů evangelia. Na Kingdom vidíme Common a XXL Nováček Vince Staples rapoval k Bohu, když je zpěváci podporovali na této strašidelné stopě o jejich kapucích. Znovu staví Boha do centra pozornosti na Faithful a ptá se, jak by se jeho vnímání Něho změnilo, kdyby byl Její. Kanye produkovaný střih také vidí Johna Legenda a Bilala na konci, jak se zapojují do oduševnělého sem a tam, záměrně chtěl znít jako připomínající církevní sbor.

Podívejte se na fotografie různých pohledů Kanye West v průběhu let