Sedm věcí, které si Soulja Boy pro tento rok získal

Soulja Boy nebude odpočívat, dokud nebude jeho jméno respektováno na úrovni Síně slávy.

S téměř 15 lety ve hře, miliony záznamů a vyzváněcí tóny prodaný a nepopiratelné tvrzení, že je jedním z, pokud ne, prvním umělcem, který kapitalizuje YouTube, když byl na počátku 2000s sám rodícím se fenoménem, ​​má rapper Crank Dat několik zářezů pod opaskem. Zatímco někteří rappeři nechávají svou práci mluvit za sebe, Drako není ten, kdo by o svých úspěších mlčel, ať už v jeho hlavě, nebo ve skutečné skutečnosti.SB se nebrání dělat odvážné, někdy neověřitelné nároky. Stejně jako v roce 2019, kdy tvrdil, že mu byl ručně dodán vůbec první iPhone od samotného ředitele Apple Steva Jobse na natáčení videoklipu „Crank Dat“ v roce 2007. Přišel ke mně s vůbec prvním iPhone v krabici , Řekla Soulja Boy v rozhovoru s SÁZKA. Dal mi telefon. Vyndávám telefon z krabice. Popadl jsem telefon a do dvou sekund po tom, co jsem ho chytil, mi vypadl z ruky a rozpadl se na kousky. První iPhone, bruh.A nezapomeňme na čas v roce 2016, kdy tvrdil, že má podepsal dohodu ve výši 400 milionů dolarů . Pak nastal okamžik, kdy údajně byl chycen lží o nákupu tryskového letadla za 55 milionů dolarů k jeho 21. narozeninám.

jak se oblékat jako rapper

V letošním roce to nyní rapper se sídlem v Cali dostal do zářezu. Za poslední čtyři měsíce učinil několik divokých tvrzení, včetně býčích prohlášení o svém dopadu na módu, technologie a dokonce i na Drakovu kariéru. V tuto chvíli je těžké určit, zda Big Drako, který nedávno podepsal novou smlouvu s Virgin Music, je trollování , klamná nebo opravdu rapová verze Elona Muska.Tady je sedm věcí, za které si Soulja Boy připisuje zásluhy jen v roce 2021.

 • Nárok: Soulja Boy přišel s myšlenkou Apple FaceTime

  17. ledna 2021

  V lednu se Big Soulja dostal na Instagram Live, aby prohlásil, že přišel s myšlenkou funkce vizuálního telefonního hovoru Apple FaceTime. Chvála následovala po tweetu, který rozeslal dříve během dne a který zněl: „Polib mě, když telefon zasáhl jinak, huh.“

  „Vyšel jsem s [„ Kiss Me Through the Phone “] před FaceTime. Takže si o tom promluvme, “řekla Soulja na IG Live. „Přestaň se chovat, jako bych nebyl G.O.A.T. Skutečný G.O.A.T. postavení.'  bude tam pátek 4

  Verdikt: Big Soulja může mít bod tady. Jeho úspěšný singl „Kiss Me Through the Phone“ vyšel celé dva roky, než Apple v roce 2010 debutoval s funkcí FaceTime.

 • Nárok: Soulja Boy byl prvním rapperem, který prodal tweet

  8. března 2021

  Jakkoli to může znít divně, nákup tweetů s NFT (nefungovatelné tokeny) je věc . Pouhé dva dny poté, co generální ředitel Twitteru Jack Dorsey 6. března zveřejnil svůj první tweet na nabídkový blok, a než se prodal za 1 630,58 etheru, což je kryptoměna, Soulja tvrdila, že byl prvním hip-hopovým umělcem, který juggoval Tweet. 'První rapper, který prodal tweet,' zveřejnila Soujla 8. března.

  Výrok: „První“ je těžké ověřit, ale Soulja skočila na palubu velmi brzy ve hře, údajně prodává podepsaný tweet za 1 288 $, pár dní po dražení tweetů, protože NFT byly možné.

 • Nárok: Soulja Boy je zodpovědný za jeden z Drakeových barů „Miss Me“

  17. března 2021

  Soulja dal dobře najevo, že se cítí jako Souljina linie Drakeho napíchnutého z písně Whats Hannenin z roku 2007 pro vlastní hit Drizzy z roku 2010 Miss Me s Lil Waynem. Zopakoval své pocity v březnu poté, co Drake chválil Bow Wow za to, že byl plánem. 'Ten nigga drake je veselý.' Kamarád mi ukradl celý bar a pak poděkoval luk wow, “zveřejnil SB na Twitteru.

  Výrok: Čáry znějí docela blízko nás. Kadence a tok jsou tam. Pro Draka to může být další výhra.

 • Nárok: Soulja Boy je první rapper na YouTube

  3. dubna 2021

  Soulja Boyova mistrovská dokonalost YouTube je dobře zdokumentována. Ale 3. dubna tvrdil, že je prvním rapperem, který se kdy objevil na webu pro sdílení videa. „Byl jsem prvním rapperem na YouTube. Vůbec. V životě. V historii, 'tweetoval rapper.

  Výrok: SB definitivně změnil hru svým využitím YouTube a otevřel dveře dalším rapperům, aby učinili totéž. Ale vůbec poprvé? Vůbec? Vůbec? Té je těžké včas ověřit. Pokud však budeme pouhými šance, řekneme, že je to přehnané.

  mladý plamen on v sicko režimu
 • Nárok: Soulja Boy je první rapper na Twitchi

  3. dubna 2021

  Služba Twitch, označovaná jako „přední světová platforma pro živé streamování hráčů“, je aktivní od roku 2011, i když její popularita v posledních letech vzrostla. Big Soulja tvrdil, že tam byl od prvního dne, než jakýkoli rapper na světě. 'Byl jsem první rapper na škubnutí,' zveřejnil v dubnu na Twitteru.

  Výrok: Neověřitelné.

  od kterého je joseline hernandez těhotná
 • Claim: Soulja Boy Popularized the Bathing Ape Brand

  7. dubna 2021

  Bathing Ape se stala populární značkou streetwearů hned po přelomu století. A je to všechno díky Soulja Boy? On tomu věří. 'Vyrobil jsem tyto niggazy, kteří chtějí nosit BAPE,' napsal v dubnu na Twitteru.

  Výrok: Možná pro některé demografické skupiny je to pravda, ale celkově je to negativní. Pharrell Williams je hip-hopovým de facto otcem barevné značky, kterou spolu s Clipse pomohl popularizovat ve státech roky předtím, než SB cokoli vymýšlel.

 • Nárok: Soulja Boy Popularizoval tenisky Jordan V Raging Bull

  10. dubna 2021

  Teniska Jordan V Raging Bull byla znovu vydána 10. dubna a Soulja Boy se ujistil, že měl pár, když byly původně vydány v roce 2009. Podle rappera je to Pied Piper pro sneakerheads po celém světě. 'Udělal jsem niggazům, aby chtěli zuřící býky,' tweetoval k novému datu vydání.

  Výrok : Michael Jordan nepotřebuje nikoho, kdo by mu pomohl tlačit. Humbucká zvířata to dělají za něj.

Podívejte se na nejpamátnější texty od rapperů do 25 let