7 osobností s tetováním inspirovaných Nipsey Hussle

{h1}

Hip-hop a svět jako celek se po vraždě Nipsey Hussle minulý měsíc stále vzpamatovávají. Přesto, jak tragická byla smrt rappera Crenshawa, jeho památník učinil pouze vize a ideály, za kterými stál, aby rezonovaly hlouběji a rozsáhleji. Od Houstonu po Eritreu, rodnou zemi jeho otce, byly památníky. Začátkem tohoto měsíce převzala domácí služba Nipsey město Los Angeles.

Na osobní úrovni truchlili zabití rapper a podnikatel také Nipseyovi fanoušci a kolegové. Někteří umělci ho vykřikovali během živých vystoupení nebo věnování písní pro bývalého XXL Nováček. Jiní projevili lásku k Nipovi prostřednictvím atletických výkonů. Strážce Oklahoma City Thunder Russell Westbrook 2. dubna propadl proti Los Angeles Lakers historické trojité double 20-20-20 - jemné, ale neuvěřitelné kývnutí na Nipseyovu oddanost Rollin 60's Neighborhood Crips. A Houston Rockets James Harden zasvětil svoji play-off kampaň NBA 2019 týmu Neighborhood Nip, který byl blízkým přítelem. Tato cesta, na které jsem, je pro něj, řekl.Jiní se nechali napálit na počest Nipsey Hussle a nabízeli svá těla jako lidská plátna na pocty nástěnnými malbami. Neexistuje více drzý způsob, jak projevit věčnou lásku, než být potetován něčí podobou. Za méně než měsíc od Nipseyho smrti si několik dalších osobností - umělců i sportovců - nechalo na jejich tělech vložit jeho slova nebo portrét, od The Game a Ricka Rosse po jeho přeživší milenku, herečku Lauren London.XXL zdůrazňuje slavné přátele Nipsey Hussle, kteří si nechali udělat tetování na jeho počest. Maraton pokračuje.

 • Jordan Clarkson

  Strážný Cleveland Cavaliers Jordan Clarkson si nechal na rameni vytetovat Nipseyho tvář. • J.R.Smith

  The Cavs J.R.Smith dostal na nohu hyperrealistické tetování Nipsey Hussle - zobrazuje dokonce vlastní plodný rapper a Bůh povstane.

 • Lauren London

  Lauren London napustila předloktí do podoby svého zesnulého milence se slovy „Bůh povstane“.

 • Rick Ross

  Rick Ross nechal slavného tatéra Tatu Baby požehnat mu otcem jeho zesnulé kamarádky Nipsey Hussle. • Roddy Ricch

  Nipseyho přítel a spolupracovník „Racks in the Middle“ Roddy Ricch dostal na tváři vytetované slovo „plodný“ - kývnutí na Nipovo vlastní tetování a otevření jeho písně „Victory Lap“.

 • Russ

  Russ rameno tat Nipsey Hussle má svatozář nad jeho hlavou a je ohraničen podél spodní části s 'Marathon.'

 • Hra

  Tato hra udržuje Nipseyovu paměť naživu pomocí tetování jeho padlého přítele.

Podívejte se na 33 rapperů s tetováním na divokém krku