6ix9ine chce udělat remake mnoha mužů 50 Cent

6ix9ine se dívá na nový rekord a je to remake klasického 50 Cent hitu.

Během živého rozhovoru Instagramu, který se objevil na internetu ve středu (24. června), Tekashi vyjádřil nadšení tím, že chce znovu vytvořit píseň Fif z roku 2003 „Many Men“.certifikovaná klasická hip-hopová alba

'Chci udělat' mnoho mužů, přeji si smrt ', ať mě ...,' Řekl 6ix9ine, zatímco harmonizoval háček pro stopu. Poté, co bylo řečeno, že zesnulý Pop Smoke již vytvořil novou verzi skladby, Tekashi pokračuje v přehrávání nevydané desky a opakovaně říká „ta sračka je těžká“.Ačkoli hlava Honcho G-Unit Records označila Tekashi jako jeho syn v minulosti se kolab mezi nimi nezdá pravděpodobný. V dubnu řekl Fif během rozhovoru s Big Boy z LA 92.3, že nebude pracovat s 6ix9ine kvůli tomu, že svědčil ve svých federálních případech střelných zbraní a vydírání.

50 ve skutečnosti škádlil klip Popova remaku v únoru prostřednictvím sociálních médií, ale příspěvek byl mezitím smazán.Začátkem tohoto měsíce, kdy bylo oznámeno, že posmrtné debutové album Brooklynského rappera bylo odsunuto, jeho tým také odhalil, že přichází nová píseň. V rámci tohoto oznámení byla kompilace videí a v pozadí hrála verze Pop Many Smoke „Many Men“.

vince sponky - "bagbak"

„Smiluj se nad mou duší / Nech mě zchladit srdce / Smiluj se nad mnoha muži / Mnoho, mnoho, mnoho, mnoho mužů / Přeji mi smrt / Ano, nekřičím ne mo / Ne ; nedívej se na oblohu ne / „Protože jsem to dostal na sebe,“ rapuje Pop v klipu.

Přestože je to nepotvrzené, je možné, že remakem Fifovy nahrávky je skladba, kterou škádlil začátkem tohoto týdne, a podle něj bude hrát Roddy Ricch. „New Pop Smoke Ft @ 50cent & @roddyricch soon !,“ napsal 50 v titulku IG.Rodák z Queensu nesdílel přesné datum vydání kolabu.

Podívejte se na rozhovor o 6ix9ine 'Mnoho mužů' na 2minutové značce níže.

Viz nezapomenutelná slova rady, která rapperům vzali jejich otcové