6ix9ine spojuje Bloods and Crips ve videu Kooda

Kontroverzní Brooklyn upstart 6ix9ine již má jednu píseň, která získává páru na Billboard Hot 100. Dokáže to udělat dva? Dnes (3. prosince) dostáváme video k jeho nejnovější skladbě „Kooda“.

Na tomto novém vizuálu se děje spousta gangů. Zdá se, že Tek spojuje Bloods and Crips ve videu, které je zaplaveno rychlými střihy davů lidí označených červeně a modře. Nová skladba má podobnou atmosféru jako jeho předchozí singl „Gummo“ a je celá otočná. „Černoši vyčerpávají ústa, ale nikdy nevyskočí / Mám tu kapku na tvém místě, všichni dávej pozor / Všichni moji niggas na 50, takže víš, že jsme vyskočili / Mobbed out, opps out, we gon & ukaž, o čem jsme, “zaskočí na refrén.



Vzestup slávy Tekashi 6ix9ine lze připsat obsahu a kontroverzi. Aktuálně jeho singl „Gummo“ sedí na čísle 29 na Billboard Hot 100. Skladbu pro „Gummo“ vytvořil Pi'erre Bourne, který ji původně dal Trippie Redd. Trippie nakonec předal instrumentál Tekashimu, což způsobilo roztržku s Bournem. 69 a Trippie nakonec také vypadly, přičemž rapper skupiny „Never Ever Land“ prohlašoval, že na něj skočila Tekova četa. Tekashi je také v čele obvinění z pochybení s nezletilou osobou, kterou popírá a označuje je za nepravdivá obvinění.



XXL nedávno to rozdělil s rapperem, který hovořil o rostoucím úspěchu svého hitového singlu. 'Bůh mi řekl, že [' Gummo '] se chystá vyrazit,' řekl. „Udělal jsem to v LA. Přísahal jsem Bohu, že když jsem nešel do studia, když jsem to udělal, a vypustil jsem svůj hněv, už to nebude takový oheň jako teď. Ukázalo nám, jak velký dopad měla ta píseň. Všechno v té písni bylo skutečné, všechno, co jsem řekl. “

Podívejte se níže na nové video „Kooda“ Tekashi 6ix9ine.



Zobrazit nová hudební vydání za prosinec