6ix9ine svědčí o tom, že Trippie Redd byl členem gangu: Zpráva

6ix9ine zahájil své svědectví proti svým jednorázovým spolupracovníkům v gangu Anthony 'Harv' Ellisonovi a Aljermiahovi 'Nuke' Mackovi a během něj údajně zmínil Trippie Redda, bývalého rivala, který se stal spolupracovníkem.

Podle reportéra Matthewa Russella Leeho, který v úterý 17. září živě tweetuje ze soudní síně na Manhattanském soudním domě v Thurgood Marshall, 6ix9ine tvrdil, že Trippie byl kdysi členem gangu.„Trippie Redd byl součástí Five Nine Brims, svědčí Hernandez,“ píše Lee, který na Tekashiho odkazuje svým vládním jménem Daniel Hernandez.Ten kousek Leeho zprávy dorazil uprostřed Tekashiho svědectví, které dosud líčilo zrod jeho spojení s brooklynským gangem, Nine Trey Gangsta Bloods a dalšími.

Pro jeho svědectví, o kterém se spekuluje už několik týdnů, se očekává, že rapper bude diskutovat o údajném únosu Ellisonem a údajné činnosti gangů Ellisona i Macka. Očekává se od něj také, že bude svědčit, že jeho rolí v gangu Nine Trey bylo „vydělat peníze pro gang a rozdělit tyto peníze mezi členy Nine Trey“.6ix9ine se staví u soudu, ale není známo, zda jsou přítomni jeho rodinní příslušníci. Podle předchozích zpráv rapperova rodina neplánovala dostavit se k svědectví u soudu, protože se bála o život.

XXL oslovil tábor Trippie Redd k vyjádření.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem