6ix9ine se objeví v posteli s bývalou přítelkyní Trippie Redd Ayleks

Řada epické malichernosti 6ix9ine pokračuje. V sobotu večer (3. listopadu) skočil kontroverzní brooklynský rapper na Instagram a zveřejnil své video v posteli s bývalou přítelkyní Trippie Redd Aylek $.

V prvním z několika videí zaměřených na Trippie, které nahrál na sociální média, vidíme rappera s duhovými vlasy, jak leží v posteli s Trippieho ex. V prvním videu nabízí 6ix9ine parodii. V tomhle leží v posteli a sleduje video davu, který skanduje „Fuck 6ix9ine“.'To je mrtvé šílené.' Niggas je mrtvý a říká kurva 6ix9ine, “začíná Tekashi ve videu. Skoro vypadá demoralizovaně, ale o chvíli později se mírně převrátí a ukáže video ženě, s níž je v posteli.'Jo, zlato, podívej se na tyhle sračky,' říká 6ix9ine ženě, která je rychle odhalena jako Aylek $. „Deadass, to je kurva 6ix9ine. Fucking Tre Way, “odpovídá Aylek $.

Tekashi vložil do videí další kousky humoru a pokračoval na Instagram Live a zpíval texty k písni „Fuck Love“, což je střih Trippie Redd od zesnulého rappera 17 album. V dalším klipu vidíme Tekashiho a Ayleka $, jak vyslovují texty k Usherovu nadčasovému pomalému jamu „U Got It Bad“. Oni dokonce hráli Marvina Gayeho Sexuální léčení.Pokud jste nevěděli, 6ix9ine a Trippie posilují už asi rok. Dříve měli dobré podmínky a dokonce spolupracovali na trati z roku 2017 s názvem „Poles1469“. O nějaký čas později však Trippie nazval 6ix9ine pedofilem a odkazoval na obvinění ze sexuálního zneužití, které Tekashi zachytil v roce 2015.

Od loňského svržení úspěšné spolupráce se Trippie a 6ix9ine navzájem vydali a nevykazovali žádné známky toho, že by věci vážně opravovali.

Pro 6ix9ine to znamená přinejmenším podruhé, kdy přivedl ženu s vazbami na jednoho z jeho protivníků na hovězí maso. Přes léto vzal pověstnou matku dítěte Chief Keef na nákupy a zveřejnil videa z cesty na internet.Podívejte se níže na videa z epické trollové relace 6ix9ine.

Podívejte se na fotografie 6ix9ine na červeném koberci a další