Matka 6ix9ine píše dopis soudci a prosí o shovívavost vůči svému synovi

Matka 6ix9ine prosí soudce, aby projevil slitování svému uvězněnému synovi před jeho odsouzením 18. prosince.

Podle několika dopisů získaných od XXL v pátek (13. prosince) matka 6ix9ine, Nativadad Perez-Hernandez, jeho starší bratr Oscar Hernandez a jeho přítelkyně Jade, jinak známá jako její rodné jméno Rachel Wattley, všichni prosili soudce, aby vydal 6ix9ine mírný trest.Matka 6ix9ine ve svém dopise tvrdí, že i přes bolest, kterou jí psaní dopisu způsobilo, udělá pro svého syna cokoli. „Tento dopis vás žádá o shovívavost ve jménu Pána Ježíše Krista, smilujte se nad mým synem Danielem Hernandezem,“ píše matka 6ix9ine. „Píšu to s úzkostí a těžkým srdcem. Bolest, kterou mi toto psaní způsobilo, je nepřekonatelná, ale pro svého syna Daniela Hernandeze bych udělal cokoli kvůli dobrému srdci a milé duši, kterou vždy byl a stále je. “V celém dopise matka 6ix9ine zdůrazňuje, jak předčasná smrt jeho otce a chudoba ovlivnily jeho život. Ona také říká, že Tekashi se postaral o sebe i o svého bratra poté, co se stal slavným.

Bratr 6ix9ine, Oscar, také požádal, aby soudce jednal snadno 'Fefe' rapper. Hernandez také požádal soudce, aby se na situaci díval z pohledu své rodiny. 'Jako jeho starší bratr nechci nic jiného, ​​než sledovat, jak se mu daří,' píše Oscar Hernandez. „Jako cizinec, který se dívá dovnitř, vidím vyděšené dítě, jehož světlo přilákalo jedovatou skupinu, která ho vykořisťovala. Nemohu očekávat, že moje slova změní vaše rozhodnutí, ale žádám vás, abyste se, prosím, oblékli do mé rodiny. “Kromě toho současná přítelkyně 6ix9ine, Jade, krátce prosí o shovívavost. Poznamenává, že rapper bude schopen prokázat, jak moc se změnil po svém propuštění. 'Do tohoto dne trestu jsme nesmírně optimističtí, že bude schopen ukázat změnu v něm komukoli, na čem záleží, a celému světu,' píše Jade. 'Doufám, že tento dopis budete moci považovat za rozumné prohlášení založené na jeho chování v soudní síni.'

6ix9ine byl zatčen na základě federálních obvinění v listopadu roku 2018. V lednu se k obvinění přiznal. O několik měsíců později, v září, svědčil proti svým dvěma bývalým spolupracovníkům Nine Trey Gangsta Bloods Aljermiahovi „Nuke“ Mackovi a Anthonymu „Harvovi“ Ellisonovi, z nichž byl minulý říjen odsouzen za únos 6ix9ine.

Během svého svědectví 6ix9ine řekl soudu, že očekává, že bude propuštěn z vězení v roce 2020 po spolupráci s federálními orgány.Přečtěte si níže uvedená písmena.

Dopis 6ix9ine's Mother's Judge

Jižní obvod New Yorku

Jižní obvod New Yorku

Jižní obvod New Yorku

6ix9ine's Brother's Letter to Judge

Jižní obvod New Yorku

Dopis 6ix9ine's Girlfriend's Judge

Jižní obvod New Yorku

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem