Počet streamovaných čísel 6ix9ine Gummo stoupá uprostřed diskuse

Daniel Hernandez, známější pod uměleckým jménem 6ix9ine, je brooklynský rapper, který má v současnosti jednu z nejžhavějších skladeb na internetu. 6ix9ine's Gummo od svého vydání v říjnu nashromáždil více než 28 milionů zhlédnutí na YouTube a shromáždil přes 3 miliony streamů na Spotify. Od jeho duhových vlasů a odpovídajících grilu po četné tetování č. 69 po celém těle má mladý rapper Bushwick, Brooklyn, který také prochází Teka $ hi 6ix9ine, jedinečnou vnější přítomnost. V posledních dvou měsících se na webu objevuje stále více a více, ale obklopuje ho kontroverze.

Potvrzeno Génius „Teka $ ahoj 6ix9ine se přiznal ke třem těžkým zločinům v používání dítěte při sexuálním výkonu. V době činu rapper říká, že mu bylo 17 let. Věk oběti není potvrzen.Tato zpráva se objevila v srpnu, kdy rapper ZillaKami, bývalý přítel 6ix9ine, zveřejnil video na Instagramu bez košile Teka $ ahoj popadla prsa mladé dámy, která měla jen podprsenku. Zilla tvrdí, že dívce je pouze 13.Když se obraz začal šířit, Tekashi sarkasticky potvrdil obvinění Zilly na Snapchatu . Ale později se vynořily soudní dokumenty s podrobnostmi, které muž jménem Daniel Hernandez přiznal k trojnásobnému sexu s nezletilou osobou. Vzhledem k tomu, že tato obvinění vyšla najevo, Teka $ hi 6ix9ine má neustále popíral obvinění . Reprezentant společnosti Teka $ hi také popřel obvinění v prohlášení zaslaném na adresu Hmotnost odvolání v srpnu, když říká, že ani nerad říká slovo R [znásilnění], nebudeme si s tím sračky hrát. Jako někdo se 3letou dcerou to bereme velmi vážně ... Celá jejich věc byla snaha pomlouvat jeho jméno a vypadat hrozně.

tetování na obličej $ ap ferg

Co se týče rapperovy hudby, je tu problém s rytmem pro Gummo. Pierre Bourne produkoval trať, ale rytmus byl původně dán Trippie Redd. Trippie však poslal beat na 6ix9ine, který se nakonec stal písní nyní známou jako Gummo. Pierre, který nevěděl, co Trippie udělal, distancoval se od písně a řekl, že nikdy nebude pracovat s Trippie Redd nebo 6ix9ine. `` Všichni niggové jsou operátoři, žádné další trippie n pierre y 'to všechno nezničilo, `` napsal Pierre na Instagram.Teka $ ahoj 6ix9ine a Trippie Redd měli po celý rok bouřlivé přátelství. Spolupracovali na Trippie Milostný dopis vám dráha Poláci 1469 a Dobře , který také obsahuje Uno The Activist.

Když se ale Trippie veřejně zhoršil odsouzen Teka $ ahoj poté, co ZillaKami zveřejnil video Teka $ ahoj a údajné nezletilé ženy. V nyní smazaném příspěvku na Instagramu Trippie uvedl: Je mi líto, brozay, 1400 nepropaguje pedofily ... Pokud dáváme vliv niggas, dáváme vliv niggas. Byla to nehoda. Zdálo se, že hovězí maso skončilo, když se zjistilo, že Trippie předal rytmus Gummo Teka $ ahoj. Nedávné zprávy však naznačují, že jejich přátelství nadobro skončilo poté, co Trippie přešla na Instagram živě a sdílené zprávy, že byl napaden v newyorské hotelové hale někdo spojený s Teka $ ahoj.

Bro, děvko, “řekl Trippie ve videu. „Bro na mě v hotelu čekali niggas. Nějaký Nine Trey [newyorská skupina Bloods] niggas. Jakmile jsem vešel do budovy, zasáhl přímo do úst, nigga. Pak moji niggas porazili jeho niggasovy zadky a pak utekli. Honil jsem niggy většinou sám, běžel jsem je niggas sám dolů.6ix9ine později potvrdil jeho účast při incidentu. Trippie odpověděl cestováním do brooklynské čtvrti 6ix9ine a údajně na něj čekal před domem své matky.

Minulý týden provedl Teka $ hi 6ix9ine podrobnější rozhovor s DJ Akademiksem o zločinech, které se proti němu počítají. Tvrdí, že nezletilá dívka lhala o svém věku a uvedl, že jí bylo 19, když se s ní setkal. Teka $ ahoj říká, že není pedofil.

Se vší kontroverzí, na které se Teka $ hi 6ix9ine podílí, jeho popularita stále stoupá. Ze způsobu, jakým píseň stoupá, nebude trvat dlouho, než Gummo debutuje v žebříčku Billboard Hot 100. Pozice písně v seznamu skladeb Rap Caviar společnosti Spotify vedla k více než 3 milionům streamů na platformě. Otázkou nyní zůstává, zda ho podepíše velká nahrávací společnost. Dějiny naznačují, že někdo využije šanci na kontroverzního umělce, který dokáže vytvářet úspěšné rekordy. Teka $ ahoj je v současné době podepsána pod nezávislou značkou, kterou provozuje Elliot Grainge. To je také stejný štítek, pod kterým je Trippie Redd podepsán.

Podívejte se na video Teka $ hi 6ix9ine pro „Gummo“ níže.

Zobrazit nová hudební vydání pro listopad 2017