Album „Dummy Boy“ od 6ix9ine se vrátilo zpět

Aktualizace:

Tým 6ix9ine nyní potvrdil odložení angažovaného rappera Dummy Boy album. Prostřednictvím své stránky Instagramu zveřejnili následující prohlášení. Není jasné, kdy album nyní vyjde. „Vzhledem k okolnostem, které jsme nemohli ovlivnit, jsme odložili vydání Tekashi 6ix9ine Dummy Boy až do dalšího upozornění, 'zní.Originál:Po svém zatčení za střelné zbraně a vydírání v neděli (18. listopadu) společnost 6ix9ine Dummy Boy album je odsunuto. Podle spolupracovníka Tekashi Nicki Minaj, který dnes poskytl nešťastnou aktualizaci LP, je album, které mělo debutovat v pátek (23. listopadu), odloženo z důvodů „mimo hudbu“.

„Z hudebních důvodů si nahrávací společnost zatím prozradí uvedení svého projektu,“ píše Nicki v příspěvku na Instagramu s obálkou alba 6ix9ine. „Danny, miluji tě a během této doby se modlím za tebe, tvou matku, dceru a její matku,“ pokračovala Nicki a zmínila se o vládním jménu 6ix9ine Danielovi Hernandezovi.Minaj je jednou z mnoha funkcí uvedených na Dummy Boy včetně Lil Baby, Kanye West, A Boogie Wit Da Hoodie, Gunna, Trife Drew a dalších. LP přineslo spoustu rozruch, ale 6ix9ine nyní zjevně řeší některé obrovské právní problémy.

future, migos, tory lanez & kodak black, 18. května

Rapperovi „FeFe“ v současné době čelí až 32 letům vězení poté, co byl v neděli zatčen na základě federálních obvinění. Od té doby byl umístěn do běžné populace v Metropolitním zadržovacím středisku v Brooklynu.

Tekashiho právní situace v tuto chvíli nevypadá příliš nadějně, ale rapperův právník Lance Lazarro věří, že rapper bude obhájen před soudem.'Věřím, že obvinění proti němu jsou přehnaným obviněním ze strany amerického státního zastupitelství a že až vyjdou najevo skutečnosti, jsem přesvědčen, že obvinění budou zamítnuta, protože se týkají Daniela Hernandeze Tekashiho 6ix9ine,' uvedl Lazzaro při rozhovoru na XXL včera .

XXL dosáhl k 6ix9ine opakování pro komentář.

Podívejte se na fotografie 6ix9ine na červeném koberci a další