6ix9ine Resurfaces in a Club, Appests to Taunt Boxer Gervonta Davis: Watch

6ix9ine je zpět venku a vypadá to, že se začínající rapper téměř dostal do hádky s boxerkou Gervontou Davis.

V neděli (29. listopadu) se v miami striptýzovém klubu objevilo video Tekashiho, což je poprvé, co byl brooklynský rapper několik týdnů zachycen na veřejnosti. The TattleTales rapper je vidět na videu a hodí několik hromádek peněz. V jednom okamžiku se zdá být rozzlobený a zírá na někoho na druhé straně klubu. Podle toho, kdo klip zachytil, to byl Davis, který se pokusil bojovat s Tekashim.Někoho, kdo se jeví jako neporažený boxer s knockoutem, lze krátce vidět procházet davem. Kamera nezachytí žádnou hádku. Nicméně, 6ix9ine je vidět křičet na někoho, pravděpodobně Davise, v několika scénách videa.Davis zdánlivě reagoval na mírný prach na Instagramu. Na svém IG Story zveřejnil slovo „Snitchk“, které by mohlo odkazovat na to, že Tekashi je federálním informátorem. Později dodal záhadnou linii: „Dostanete ránu jen za to, že jste kolem MF .. ale kdo jsem já!“ Davis také tweetoval a mazal „69K“.

Gervontaa přes Instagramkdy vychází více života

Gervontaa přes Instagram

Tekashi se podivně skrývá v záři reflektorů krátce po svém zářijovém albu TattleTales výrazně slabší výkon v obchodním oddělení, kde se na sociálních sítích zobrazují jen krátké, náhodně nejasné videoklipy.

V posledním videu zveřejněném na jeho stránce Instagramu, nahraném před více než dvěma měsíci, vtipně bourá reklamy na album. V září byl údajně hospitalizován po náhodném předávkování kofeinem a pilulkami na hubnutí.Zde je 11 rapperů, o kterých jste možná nevěděli, že podepsali rekordní nabídky s profesionálními sportovci