6ix9ine odstraněn z Billy Video Shoot společností NYPD jako bezpečnostní opatření

AKTUALIZACE:

Poté, co bylo dnes odpoledne (27. února) zjevně odstraněno ze scény videoklipu „Billy“, vyšlo najevo, že 6ix9ine ve skutečnosti nebyl zatčen.NYPD potvrdila XXL že zachytili vítr narůstajícího davu v Brooklynské oblasti Crown Heights, kde Tekashi natáčel video, a rozhodli se kvůli své vlastní bezpečnosti a bezpečnosti ostatních odstranit umělce ze scény.Ačkoli kontroverzní umělec neměl potřebné povolení k natáčení videa, NYPD neměla zájem podat žalobu.

'Víme, že se v komunitě stává populární ... Chceme jen, aby byli lidé v bezpečí,' řekl zástupce NYPD.Rapper zveřejnil na svém Instagramu, že byl z policejní vazby, a zdálo se, že je obklopen členy jeho posádky.

ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:

nicki minaj nikdy jsem drake

Zdá se, že 6ix9ine byl dnes odpoledne (27. února) zatčen v New Yorku během natáčení jeho písně „Billy“ z jeho nového mixu, Den69 .Videa zveřejněná na sociálních médiích ukazují, jak je kontroverzní brooklynský rapper nucen do neoznačeného policejního vozidla, když se kolem něj shromáždil velký dav. Jeden policista dal signál a auto zrychlilo s Teka $ ahoj uvnitř.

V době publikace XXL dosud nedostal komentář od NYPD.

Na základě svých vlastních příspěvků na Instagramu se 6ix9ine snažil přivést k natáčení co nejvíce lidí. Minulou noc rapper napsal na svůj instagramový příběh: „BILLY MUSIC VIDEO TOMORROW 2: OOPM. KAŽDÝ JE VÍTÁN, 'následuje popisovač Instagramu pro člena jeho týmu, o kterém rapper řekl, že sdílí místo natáčení videa.

Stejný člen týmu dnes odpoledne zveřejnil videa z hektické scény, která ukazovala policisty, kteří dorazili na neznámé místo, jakmile to udělal 6ix9ine, spolu s textem „Pokouší se nás zavřít :(.“

O necelou hodinu později napsal, že událost byla zastavena.

6ix9ine se v poslední době účastnil řady dalších kontroverzních incidentů, když se minulý týden dostal do enormní rvačky mimo mezinárodní letiště v Los Angeles.

Rapper také obchodoval s Instagramem Trippie Redd, které podle všeho pocházejí z jejich různých gangů. Zatímco byl dnes odpoledne zatčen, zdálo se, že Tekashi drží červený kapesník, symbolický pro příslušnost ke Krvi.

Podívejte se na videa z níže uvedené scény.

@ 6ix9ine_ Zadrženo #NYPD během Billy Music Video Shoot! # 6ix9ine # tekashi69 #Billy #IllestSocietyCo

Příspěvek sdílený uživatelem Nejchladnější společnost (@illestsocietyco) 27. února 2018 v 12:23 hodin PST

rapové skupiny v rock and rollové síni slávy

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem