6ix9ine Příspěvky Video z Lil Reese skákání, Reese reaguje a klade Tekashi na výbuch

6ix9ine se vrací k vyčítání a provokování svých kolegů rapperů a Lil Reese je jeho nejnovější cíl.

Ve středu večer (26. srpna) Tekashi oznámil vydání 4. září svého připravovaného alba, Tattle příběhy . Brooklynský rapper sdílel podrobnosti úsilí ve videu Instagram, kde tvrdí, že je v Chicagu. Krátce poté, co 6ix9ine odhalil podrobnosti o LP, nahrál staré video, jak Lil Reese skočil domnělým konkurenčním rapperem v Reeseově rodném městě Chi.„PŘEDOBJEDNEJTE SI OBJEDNÁVKU ALBUM LINK V MÉM BIO & # x1F308; & # x1F308; & # x1F308; & # x1F308; & # x1F308;‼ ️‼ ️‼ ️‼ ️‼ ️‼ ️,“ Tekashi popsal video Reese z roku 2019, které začalo kolovat online měsíce poté, co k hádce skutečně došlo. Ve virálním klipu je Reese viděn napaden a je také obviněn z toho, že se sám vyprázdnil.O chvíli později 6ix9ine Trolloval Lil Reese nahráním záběrů, Reese odpověděl prostřednictvím svého IG Story. 'Dostal jsi vydírání, potom krysa na tebe, celá fena posádky, přestaň hrát se mnou, lil nigga, celá kočička tady, ta samá nigga má díry po kulkách pro kurva kolem, já trik ne,' 'Pojď ven' napsal rapper.

reesemoney300 přes Instagram6ix9ine se však odmítl vzdát. V dalším IG postu zopakoval útok Lil Reese a také si dělal legraci z rappera, který se údajně vyprazdňoval na svém oblečení. Tekashiho lze vidět bez trička, na sobě velkou plenu s hnědou skvrnou na dně.

Zdá se, že tam a zpět pochází z toho, že Reese komentoval příspěvek k oznámení alba Tekashi. 'Slyšel jsem, že jsi se právě pokusil vplížit do bloku, brácho, neztratíš život hraním na internetu 69,' řekla Reese. 6ix9ine odpověděl: „Právě jsem viděl video, jak se na sebe posereš :(.“

6ix9ine přes InstagramLoni v červnu se chicagský rapper Skeezy chlubil online útokem Reese, který sdílel na statických obrázcích prostřednictvím Instagramu. Video, které Tekashi zveřejnil na své stránce sociálních médií, začalo kolovat také po internetu. Lil Reese v tweetu, který byl odstraněn, přiznal, že byl skočen.

„Dostal jsem skok o 5 niggů ze všech těch sraček, řekni jim, aby zabili lži. Vstal jsem a stále jsem bojoval bez motyky, brácho. Já jim dělám blázny, klečím jim, motyky, blázni, hadí mě, 'napsal tehdy.

6ix9ine a Lil Reese v minulosti si vyměnili slova. Reese je také blízkým přítelem Chief Keef. Tekashi byl údajně zapojen do pokusu o střelbu zaměřenou na Keefa před zatčením 6ix9ine za federální střelné zbraně a vydírání v roce 2018. Reese nicméně také nazval 6ix9ine zlatonkou pro svědectví během soudního procesu.

Podívejte se na The Many Times Rappers Účty sociálních médií byly pozastaveny