6ix9ine, Nicki Minaj a Murda Beatz vypustili barevné video Fefe

Jen pár dní poté, co fanoušci spekulovali, že 6ix9ine bude na nové trati s Nicki Minaj, rapper uvolní „Fefe“, nový singl produkovaný Murda Beatz, který dokazuje, že pověsti jsou pravdivé. Také uvolnili barevný video doprovod ke skladbě.

Zrcadlení hravé prostopášnosti singlu zahrnuje obal alba „Fefe“ některá sugestivní 3D kreslená kresba, díky níž Nicki a Tekashi sdílejí kužel zmrzliny. Cartoon Nicki houpá řetězcem G.Video k trati obsahuje různé růžové, žluté a červené balónky, lízátka velikosti batolete a spoustu baddies. Vypadá to jako továrna na čokoládu Willyho Wonky.Samotná trať je ta, která najde dva Newyorčany, kteří dávají sebevědomé flexe, když plivou na své schopnosti v posteli. Murdův dunivý rytmus připravený na klub slouží jako vhodné zvukové plátno pro skladbu, která se kontroluje za necelé tři minuty.

„Kočička byla mokrá, mokrá, nechala odkapávat, odkapávat / Dostala ten super promáčák / Zasáhla to, ona je Fefe / Její jméno Keke, jí můj péro, jako by to bylo zdarma, zdarma,“ rapuje Tekashi a předvádí mnohem jemnější doručení než ten, který použil na tratích jako „Gummo“ a „Keke“.Odpovídající Tekashi, pokud jde o tón, Nicki, jehož Královna album má vyjít příští měsíc a nabízí několik jejích ultra-sexuálních barů. „P-Dej mu to všechno do tváře, chytil jsem případ? / Hra Pussy právě zachytila ​​tělo, ale nikdy nezanechám stopu / Tvář je hezká, zadek celé dny / dostávám žetony, žádám o Lays / I jen se posaďte a když to udělal, řeknu: „Jo, jak by to chutnalo?“

S autentickou jistotou NYC a nezapomenutelným háčkem je „Fefe“ rozhodně slapper. Bohužel dorazí ve stejný den jako velmi nešťastný incident ovlivňující Tekashi.

Dříve dnes bylo oznámeno, že 6ix9ine byl po ranním natáčení hudebního videa v Brooklynu zbičován, okraden a unesen pistolí. Během loupeže byly z jeho domu odebrány šperky v odhadované hodnotě 750 000 $ a hotovost v hodnotě 20 000 $. V době tisku je stále hospitalizován a lékaři provádějí řadu testů k posouzení jeho stavu.Podívejte se na video „Fefe“ níže.

Deset tisíc projektů

Podívejte se na hip-hopové hudební festivaly 2018, které musíte vidět