6ix9ine disisses Chief Keef a Lil Reese v novém videu

Většina lidí nepřijde na lidi jako Chief Keef a Lil Reese, ale 6ix9ine není většina lidí. V několika videích, která včera (31. května) nahrál na Instagram, trvá Tekashi nějakou dobu, než se zbaví Keefa a Reese, než odmítne jejich vnímanou důvěryhodnost ulice.

V jednom videu, které se jeví jako první v seriálu, Tekashi vysvětluje, že se nebojí posádky Keef a Reese GBE. Tekashi, jehož Den69 mixtape se stal zlatým minulý měsíc, hraje se psem, než zlikviduje dva chicagské umělce. Kubánská panenka, která naznačila, že byla na začátku tohoto měsíce napadena sdružením GBE Tadoe, sedí hned vedle něj. Jakmile brooklynský rapper začne disese na Reese a Sosu, vezme psa, který se zdá být jejími, z rukou 6ix9ine a odejde z pohledu kamery.co je maska ​​mimo výzvu

„Nikdo se neposere na to, co před třemi lety udělali všichni niggové, nemyslím si, že všichni pochopili, o čem jsem mluvil v mém posledním videu,“ říká v klipu duha. „Co jste všichni dělali před čtyřmi lety, před třemi lety, žijete ve všech rapech, všichni neděláte. Vím to osobně. “Odtamtud nadále uvolňuje špatné vibrace. „Co jste všichni gon“ dej mi? 48 hodin? „Počkej, dva měsíce, tohle hovno,“ zemřít. ' Kde? Kde umřu? Seru na šéfkuchaře. Seru na Lil Reese. Seru na všechny ty blázny. Do prdele mluvíš o všech niggech? Do prdele všichni mluvíte, všichni niggasové, 'pokračuje. „Vsadím se, že se všichni niggové nyní nedostanou do New Jersey. Jersey není ani moje město, ale moji bratři tady, slyšeli jste mě. “

Minulý měsíc začal 6ix9ine bojovat s Tadoe, přidruženou společností Keef a Reese, která chodila s přítelem 6ix9ine, kubánskou panenkou. Zdálo se, že toto hovězí maso vychází z videa kubánské panenky, které obviňuje Tadoe z domácího násilí, což Tekashi jasně uvedl, že s ním není spokojený.Tekashi nahrál video z nedávné relace Facetime, kterou měl s Tadoe, na svůj účet Instagram a v něm Tadoe nazývá 6ix9ine jako „policejní zadek nigga“.

Zatímco ani Keef, ani Reese zjevně neodpověděli na zprávu 6ix9ine, oba rappeři nahráli příspěvky na sociálních médiích, které lze brát jako clapbacks. Reese nahrál svůj vlastní obrázek do Instagramu a tento příspěvek označil zprávou pro falešné drsné lidi.

„Neříkej hovno, protože to zní dobře, ujisti se, že to myslíš hovno ...“ napsal v příspěvku, který je stále na jeho stránce Instagramu. Keef ve svém vlastním příspěvku použil svůj příběh IG k zopakování Tadoeho sentimentu, když napsal: „Police Ass“.Podívejte se níže na videa 6ix9ine. Příspěvky Peep Reese a Keef na sociálních médiích zdánlivě reagují na videa pod Tekashiho IG příspěvky.

Instagram

Podívejte se na 60 hip-hopových alb, která v roce 2018 dosáhnou 20 let