6ix9ine Clowned for Yelling Pooh Shiesty Lyrics at Meek Mill during Confrontation

Pokud jsme se o 6ix9ine dozvěděli něco od jeho propuštění z vězení, je to tak, že se odmítá vzdát drsného činu. Brooklynský federální informátor rapperů se nedávno stal terčem vtipů na sociálních médiích poté, co během nedávné konfrontace Tekashiho s Meek Millem tento víkend citoval hrozivé texty od bublajícího rappera Pú Shiestyho.

Včera v noci (13. února), Meek a Tekashi se dostali do slovní hádky mimo restauraci Komodo v Miami, v čem alespoň jeden zdroj volá reklamní kousek na straně Tekashi. Během křičícího zápasu se komiksově animovaný 6ix9ine pokouší vyvrátit Meekovu pověst na ulici tím, že volá Phillyho rappera kvůli bezpečnosti.Vesele je Tekashi zadržován svými vlastními bodygardy, zatímco to říká, a dokonce hodí texty z hitu Pooh Shiestyho „Back in Blood“ s Lil Durkem. 'Dostal jsem svůj vlastní oheň, nepotřebuji bezpečnost v klubu,' křičel Tekashi na Meek.Výbuch si nenechali ujít ani lidé na sociálních médiích, kteří rychle zavolali brooklynského rýma za to, že mají tu drzost mluvit o držení zbraně.

„Jsem mrtvý 6ix9ine, který na Meeka křičel texty písní Pú Shiestyho a schovával se za svou velkou prdelkou,“ komentovala tuto podívanou jedna osoba na Twitteru.'Přál bych si, abych věřil sám sobě, jako by si 6ix9ine věřil v sebe, když křičel pooh shiesty texty,' zveřejnila další osoba.

Dokonce i Meek Mill se dobře zasmál, když viděl, že Tekashi vyhlazuje texty Pú Shiesty. 'Řekl mi Pooh shiesty bar wtf,' zveřejnil Meek na Twitteru. 'Jsem skutečným svědkem toho lol.'

Memphisský rapper Pú Shiesty se rychle stává horkou komoditou, hlavně díky popularitě svého výše zmíněného singlu, který je v současné době na 37. místě v žebříčku Billboard Hot 100. Pú nedávno upustil od svého debutového mixu, Shiesty sezóna, dříve tento měsíc. Tennessee gangsta rapper se zatím k situaci 6ix9ine nevyjádřil.Podívejte se na další twitterové reakce týkající se citace 6ix9ine „Back in Blood“ během hádky s Meek Millem níže.

Podívejte se na hovězí maso z divokého rapu, které pravděpodobně nikdy nebude vyřešeno