50 textů Jay-Z, které by měl vědět každý fanoušek hip-hopu

Pro každou životní situaci existuje text Jay-Z. To je potvrzená skutečnost. Legendární rapper z brooklynského projektu Marcy se zapsal do popkultury během kariéry, která trvala více než dvě desetiletí. Několikrát se zapsal do historie hip hopu, ať už nahrál nejvíce alb č. 1 na vývěsní tabuli 200 podle sólového umělce, a stal se prvním rapperem, který byl uveden do Síně slávy skladatelů, nebo prvním hip-hopovým miliardář.

4. prosince Jay-Z provedl další milník: rapperovi bylo 50 let. Zatímco mnoho z jeho rapových vrstevníků zestárlo v hip-hopu, málokdo to udělal s takovou grácií. A málokdy si MC dokázal uchovat relevanci v tak pozdním stadiu života - případ od případu, Všechno je láska , překvapivé album pro spolupráci s Beyoncé z roku 2018, které získalo Grammy za nejlepší městské současné album. Jeho výjimečný příspěvek k Meek Mill's 'What's Free'? byl jedním z nejvíce mluvených veršů loňského roku.kdy bude kodak z vězení

XXL v průběhu let prošly rýmy Jay-Z a sestavily nedefinitivní a nezařazený seznam 50 textů, které byste měli znát, s ohledem na dopad, uznání a poetickou velikost. Všechno nejlepší k narozeninám, Hov!