50 Cent pracuje na televizním seriálu o nechvalně známé vražedné gangu sexuálních peněz v New Yorku

50 Cent pracuje na dalším kriminálním dramatu vyrobeném pro televizi. Tentokrát se bude rapový magnát z Queensu soustředit na produkci seriálu o nechvalně známém newyorském gangu Sex Money Murder a jejich vůdci Peterovi „Pistol Pete“ Rollackovi.

Fif oznámil novinky na Instagramu v sobotu (2. března). „Producent oceněný Oscarem @nicolerocklin spolupracuje s ya Boy 50 na vytvoření hitové televizní show Sex Money Murder (příběh Pistol Pete),“ popsal fotografickou koláž sebe, Rocklina a obálku knihy. „Získávám & # x1F4B0; Taška.'Sex Money Murder je krvavá sekta, která vznikla v části Soundview v Bronxu kolem konce 80. let. Organizaci vedl Pistol Pete (bez vztahu k pobočce Fat Joe's Terror Squad) a krátký, ale notoricky známý brutální běh v ulicích NYC, kde prodával omamné látky a násilně jednal se soupeři. Na konci roku 2000 byl Pete obviněn ze sedmi vražd a odsouzen k životu bez podmínečného propuštění ve federálním vězení.50 stop Pete na trati z roku 2002 'Fuck You' z jeho Hádejte, kdo je zpět? mixtape, kde rapoval: „Vražda sexuálních peněz, musím jíst / Ale já se nesnažím dělat těžké časy jako Pistol Pete.“

Po stránce vzhledu bude show také založena na knize investigativního novináře a autora Jonathana Greena Sex Money Murder: A Story of Crack, Blood and Betrayal , který vyšel v roce 2018.50 se nadále přidává k jeho odkazu jako televizního producenta. Po jeho úspěšné show Napájení , také připravuje televizní show založenou na vzestupu a pádu zločinecké organizace Black Mafia Family se sídlem v Atlantě. 50 nedávno uspořádaných castingů pro nadcházející show.

Podívejte se na 50's příspěvek o nadcházejícím Vražda sexuálních peněz televizní seriál níže.

Podívejte se na 55 hip-hopových alb, které v roce 2019 dosáhnou 10 let