50 Cent vyhrává ocenění Grand Champion Honor na mezinárodní soutěži vín

{h1}

50 Cent se nedávno přestěhoval do Houstonu a on už dělá vlny ve státě Lone Star.

8. května šampaňské šampaňské Le Chemin du Roi zvítězilo v soutěži Best of Show na mezinárodní soutěži vín Houston Houston Livestock a Rodeo Reserve Grand Champion v roce 2021, uvádí H-Town ABC13 . „Když mi řekli, že jsem vyhrál, skoro jsem omdlel. Byl jsem opravdu nadšený, “řekl Fif o výhře. 'Jsem na to velmi hrdý.'padesátka také oslavil své vítězství na počest Reserve Grand Champion na Instagramu. „Řekli mi, že každý, kdo je v Houstonu, je na @rodeohouston, kde jsem vyhrál nejlepšího šampiona rezervy nejlépe na výstavě,“ popsal svou vlastní fotku s vlastním trofejním sedlem, které si vzal domů.'Ano, dostávám to sedlo a jeho krásně ručně vytvořené. Myslím tím, že ti jeden musím sehnat it️ je to prostě úžasné,' poznamenal k dalšímu příspěvku a zaznamenal svou výhru.

Každoroční soutěž podle úředníků letos přilákala více než 2 600 účastníků z 18 různých zemí. Součástí akce je také aukce vín, během níž si dva páry koupily 50 bublin za 160 000 dolarů.50 debutovalo v roce 2018 na lince Le Chemin du Roi, po jeho rozchodu s Effen Vodka. Šampaňské získalo ocenění před tím, než si odneslo zlato domů do San Diego International Wine and Spirits Challenge 2020.

Zdá se, že 50 je v Houstonu zálibou v obsahu poté, co minulý týden prostřednictvím Twitteru oznámil své přesídlení do pátého největšího města národa. pošta. „Miluji NY, ale teď bydlím v Houstonu, vysvětlím to později,“ popsal několik snímků obrazovky o a nový televizní seriál pracuje na titulu Vyznání zločinné královny . Bude také výkonným producentem série založené na životě Cyntoie Brownové, která byla odsouzen k 51 letům vězení 6. prosince 2018 za vraždu muže, který ji žádal o sex, když jí bylo 16. V lednu 2019 byl Brownův trest změněn na 15 let plus 10 let pod dohledem. Brown byl propuštěn z vězení 7. srpna 2019.

Podívejte se na divoce drahé hip-hopové písně založené na zmíněných cenách luxusních položek