50 Cent Throws Table, Chair at Man in Restaurant: Video

50 Cent dává jasně najevo, že vždycky opětuje palbu, pokud s ním chcete kouřit.

Ve středu večer (8. června) byl 50 Cent zapojen do An incident v terase v obchodním domě Edgewater Commons v Edgewater, NJ Zakladatel G-Unit Records byl spatřen na večeři s neidentifikovanou ženou, která může být jeho přítelkyní Cuban Link, než se věci eskalovaly s Fifem, který hodil stůl a židli na muže .xxl newman 2014 - chance the rapper freestyle

Podle videozáznamu přes TMZ, muž před restaurací přišel k Fifovi a rychle se s ním vyměnil, než se věci staly násilnými. V minutovém videu je Zbohatněte nebo zemřete Tryin ' rapper popadne stůl a pohání ho mužským směrem. Místo toho udeří do auta Lexus. 50 Cent pak zvedne židli a hodí ji směrem k muži zapojenému do hádky.Muž, který byl v klipu viděn obtěžovat 50 Cent, to zřejmě už jednou udělal. V loňském roce se stejný neidentifikovaný muž setkal s 50 centy mimo kino a trval na tom, aby rapper zkontroloval svůj Instagram. Letos přistoupil k Fifovi s mnohem nepřátelštějším přístupem. Muž údajně natáčel a byl drzý k rýmeru, než 50 Cent odletělo z rukojeti.

Stejný příběh také naznačuje, že muž nakonec odešel a 50 se svým společníkem ho později následovali a opustili také oblast. V současné době nedošlo k žádnému zatčení a orgány činné v trestním řízení neplánují v tomto případu pokračovat.50 dosud nekomentovalo události, ke kterým došlo včera v newyorském zařízení.

Podívejte se na celé video o hádce 50 Cent níže.

Podívejte se na 25 hip-hopových alb, která jste nikdy neřekli svým rodičům, které jste poslouchali jako dítě