50 Cent říká, že by si vybral 6ix9ine nad svým nejstarším synem, odpovídá Marquise

50 Cent se nikdy nezdržel vyjádření svých pocitů z bouřlivého vztahu se svým nejstarším synem Markýzou na sociálních médiích. Nyní přináší do mixu 6ix9ine.

Záběry z Fif hoppingu na jeho Instagram Live se dnes objevily dříve (8. dubna), kde odhalil, že by si vybral biologického syna Tekashiho. Zatímco rapper v aplikaci komunikoval se svými fanoušky, někdo se zeptal, jestli už „viděl svého syna?“ Otázka pravděpodobně odkazuje na to, že Tekashi byl propuštěn z vězení brzy kvůli pandemii koronaviru.'Ne, od 6ix9ine jsem nic neslyšel,' odpovědělo 50. „Nyní je dítětem své matky. Řekl to všem. Je však lepší než Markýza. Vezmu si ho, než si vezmu své skutečné ... sakra, že nigga. 'nejlepší klubové písně 2016 hip hop

Poté syn zakladatele jednotky G-Unit zachytil poznámky svého otce a odpověděl na svůj osobní příběh na Instagramu.

„Nemám šanci naskočit do toho nejchytřejšího života vůbec, ale všichni mě v tom označili. Tady to je, pojďme se podívat, co řekl, “říká Marquise, než si přehraje záznam 50 živého videa Instagramu.Po skončení klipu zvážil nejstarší syn rappera jeho otce a následně nazval 6ix9ine „krysou“.

'Řekl jen, že si vyžádá krysu?' Zeptala se Markýza. „Aha, já nechci, aby tam všechny ty sýry jedly, velký chlapi. Nevím, co se to všechno dělo. Nevím, co se tam všechno dělo. To jsou další sračky. “

jak udělat třídu xxl nováček

Není to poprvé, co 50 učinilo ostré komentáře o svém synovi na sociálních médiích. V červnu 2019 rapper údajně tvrdil, že Markýza nebyla jeho dítětem po vystoupení v koncertu Barclays Center v Brooklynu na koncertu Master of Ceremony.Markýza se zúčastnila přehlídky a sdílela jeho záznam na akci na sociálních médiích. Někdo zpochybnil 50 v komentářích na Instagramu a zeptal se, proč nedal svému synovi do zákulisí, místo aby ho měl „v davu jako běžní lidé“.

Rapper odpověděl: 'Dostal jsem krevní test, který není moje dítě odsud odsud.'

50 a napjatý vztah jeho syna byl veřejně zobrazen v posledních několika letech.

Podívejte se na 15 rapperů s nejlepšími triky všech dob

outkast big boi and dre present outkast